Polášek s Dodigom uspeli vo finále v Cincinnati

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.08.2019 (20:09)     Sekcia sport

Filip Polášek, archívna snímka. čítaj celý článok

Polášek s Dodigom nedali Britom šancu. V Cincinnati zabojujú o titul

Zdroj Zdroj: pravda.sk     17.08.2019 (22:33)     Sekcia sport

Filip Polášek s Ivanom Dodigom si v Cincinnati poradili s britským párom Jamie Murray, Neal Skupski 6:1 a 6:4.

ATP Cincinnati: Polášek a Dodig postúpili do deblového finále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.08.2019 (22:20)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom postúpili už do finále štvorhry na turnaji ATP v Cincinnati.

ATP Cincinnati: Polášek s Dodigom do štvrťfinále, vyradili Bryanovcov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.08.2019 (09:16)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom sa prebojovali do štvrťfinále štvorhry na turnaji ATP Masters 1000 v Cincinnati.

Polášek s Dodigom postúpili na turnaji v Cincinnati do semifinále štvorhry

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     16.08.2019 (20:38)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek postúpil s Chorvátom Ivanom Dodigom do semifinále turnaja ATP Masters 1000 v americkom Cincinnati. Vo štvrťfinále zdolali poľsko-brazílsky pár Lukasz Kubot, Marcelo ...

Polášek s Dodigom vyradili legendárnych Bryanovcov, Kyrgios opäť vyvádzal

Zdroj Zdroj: pravda.sk     15.08.2019 (09:57)     Sekcia sport

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.08.2019 (20:20)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom zvíťazili v nedeľňajšom finále štvorhry na turnaji ATP v Cincinnati. V boji o titul zdolali najvyššie nasadený kolumbijský pár Juan-Sebastian Cabal, Robert Farah 4:6, 6:4 a 10:6.

Polášek získal najcennejší titul v kariére, s Dodigom ovládli debla na turnaji Masters v Cincinnati

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.08.2019 (21:12)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek a Chorvát Ivan Dodig triumfovali na turnaji ATP Masters 1000 v americkom Cincinnati. Vo finále prestížneho turnaja zdolali najvyššie nasadený kolumbijský pár Juan ...

Forma pred prvým vrcholom nechýba. Polášek s Dodigom sú vo finále

Zdroj Zdroj: pravda.sk     17.01.2020 (08:14)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom sa prebojovali do finále štvorhry na turnaji ATP v austrálskom Adelaide.

ATP Paríž: Polášek s Dodigom sú už len dve víťazstva od účasti na Turnaji majstrov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.10.2019 (13:15)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom uspeli v prvom kole štvorhry na prestížnom turnaji kategórie ATP Masters 1000 v Paríži.

Polášek nezískal svoj 15. deblový titul na okruhu ATP, s Dodigom prehrali finále v Aucklande

ATP Antalya: Polášek s Dodigom si zahrajú o titul vo štvorhre

ATP Dubaj: Polášek s Dodigom skončili pred bránami finále

Polášek s Dodigom v Cincinnati do štvrťfinále, vyradili Bryanovcov

Polášek s Dodigom postúpili do finále v Adelaide, nastúpia proti nenasadenému páru

ATP Paríž: Polášek s Dodigom skončili v semifinále na rakete dua Chačanov - Rubľov

ATP Cincinnati: Filip Polášek a Ivan Dodig postúpili do semfinále štvorhry

Polášek je dve víťazstvá od Turnaja majstrov, s Dodigom musia v Paríži postúpiť aspoň do semifinále

ATP Adelaide: Polášek s Dodigom postúpili do finále štvorhry

Polášek s Dodigom zažívajú ďalší úspešný turnaj. V Pekingu sú už vo finále

Polášek s Dodigom prehrali trojsetovú bitku a nepostúpili do finále Australian Open

Polášek si vo finále wimbledonu nezahrá, s Dodigom podľahol Francúzom

ATP Cincinnati: Filip Polášek a Ivan Dodig postúpili do semifinále štvorhry

Polášek a Dodig pokračujú v spanilej jazde. V Cincinnati postúpili do semifinále

Australian Open: Polášek s Dodigom skončili pred bránami finále, v rebríčku budú najvyššie v kariére

Filip Polášek: Neuveril by som, keby mi niekto povedal, že raz vyhrám grandslam

ATP Miami: Filip Polášek s Ivanom Dodigom končia pred bránami finále

ATP Adelaide: Polášek s Dodigom nezvládli finále a nedosiahli na turnajový triummf

Polášek s Dodigom vypadli na turnaji v Paríži v semifinále, nestačili na ruskú dvojicu

Polášek si musí počkať na svoj 15 deblový titul na okruhu ATP, s Dodigom prehrali finále v Antalyi

Krôčik od Turnaja majstrov. Polášek s Dodigom zvládli drámu

Polášek s Dodigom majú o veľkého súpera menej. Dopoval

Polášek s Dodigom vyradili legendárnych bratov

Polášek s Dodigom v Cincinnati vyradili Bryanovcov

Polášek s Dodigom uspeli v Paríži. Sú dve víťazstvá od Turnaja majstrov

Bez drámy. Polášek s Dodigom sú v druhom kole

Filip Polášek a Ivan Dodig postúpili v Cincinnati cez britských súperov do finále štvorhry

Polášek má na dosah obrovský úspech, s Dodigom si v Cincinnati zahrajú o titul

Polášek si zahrá osemfinále debla na Australian Open, s Dodigom vyzvú sedmičky „pavúka“

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ