Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.09.2019 (18:00)     Sekcia sport

Víťazom stredajšej 17. etapy na 74. ročníku cyklistických pretekov Vuelta a Espaňa sa stal Philippe Gilbert z tímu Deceuninck - Quick Step. Skúsený belgický pretekár na trati dlhej 219,6 km, ... čítaj celý článok

Belgičan Philippe Gilbert ovládol 17. etapu Vuelty. Lídrom ostáva naďalej Slovinec Roglič

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.09.2019 (17:41)     Sekcia sport

Belgický cyklista Philippe Gilbert triumfoval v 17. a najdlhšej etape 74. ročníka cyklistických pretekov Vuelta a Espaňa.

Quintana ovládol prvú alpskú skúšku. Sagan došiel v limite

Zdroj Zdroj: pravda.sk     25.07.2019 (17:07)     Sekcia sport

Kolumbijský jazdec tímu Movistar Nairo Quintana vyhral osemnástu etapu Tour de France.

Roglič suverénne ovládol časovku a je novým lídrom Vuelty

Zdroj Zdroj: sme.sk     03.09.2019 (18:26)     Sekcia sport

Quintana klesol až na štvrté miesto.

12. etapa Vuelty patrí Gilbertovi, v červenom drese zostáva Roglič

Zdroj Zdroj: ta3.sk     05.09.2019 (23:06)     Sekcia sport

Dvanástu etapu Vuelty vyhral belgický cyklista Philippe Gilbert z tímu Quickstep. Etapa dlhá viac ako 171 kilometrov, ktorá sa končila v Bilbau, mala drsný priebeh. Vedúca skupina sa odtrhla od balíka iba 60 km pred cieľom.

Horskú etapu Vuelty zdolal Pogačar, jej záver poznačil dážď

Zdroj Zdroj: ta3.sk     01.09.2019 (23:06)     Sekcia sport

Slovinskú pečať mala 9. etapa Vuelty. Zvíťazil v nej Tadej Pogačar, za ním skončil Kolumbijčan Quintana a na pódium vystúpil aj ďalší Slovinec Roglič. Etapa mala horský profil.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     14.04.2019 (17:30)     Sekcia sport

Belgičan Philippe Gilbert z tímu Deceuninck - Quick Step sa stal víťazom 117. ...

Gilbert vyhral najdlhšiu etapu Vuelty, v červenom sa udržal Roglič

Zdroj Zdroj: ta3.sk     11.09.2019 (19:14)     Sekcia sport

Belgický cyklista Philippe Gilbert triumfoval v 17. a najdlhšej etape cyklistických pretekov Vuelta a Espaňa. Jazdec tímu Deceuninck-QuickStep sa na 219,6 km dlhej trati z Aranda de Duero do Guadalajary presadil po únik skupiny jazdcov pred Írom Samom Bennettom a Rémim Cavagnom z Francúzska. Vybojoval tak už svoj druhý etapový vavrín na tohtoročnej Vuelte.

Gilbert vyhral najdlhšiu etapu Vuelty, v zelenom sa udržal Roglič

Blíži sa štart Tour de France, lídrom Movistaru bude Quintana

Zdroj Zdroj: ta3.sk     04.07.2019 (19:03)     Sekcia sport

Už v sobotu štartuje 106. ročník slávnych pretekov Tour de France. Španielske zoskupenie Movistar povedie podľa očakávaní Kolumbijčan Nairo Quintana, ktorý bude jedným z najväčších favoritov na celkový triumf.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     05.09.2019 (18:16)     Sekcia sport

Víťazom štvrtkovej 12. etapy na 74. ročníku cyklistických pretekov Vuelta a Espaňa sa stal Philippe Gilbert. Belgický pretekár v službách tímu Deceuninck - Quick Step na trati dlhej 171,4 km, ...

Pogačar ovládol dvadsiatu etapu Vuelty, celkovým víťazom bude Roglič

Emotívny triumf. Poels bol pri páde Frooma, o pár dní ovládol kráľovskú etapu

Tour de France 2019: V náročnej horskej etape triumfoval Quintana, Sagan do cieľa ešte nedorazil

Slovinci ušli Valverdemu a spol. Náročnú etapu ovládol Pogačar, Roglič zvýšil náskok

Prvá výhra medzi profesionálmi. 18. etapu Vuelty ovládol Higuita

Thomas de Gendt ovládol úvodnú etapu na Okolo Katalánska, Erik Baška prišiel s veľkou stratou

V najdlhšej etape tohtoročnej Vuelty triumfoval Gilbert, lídrom celkového poradia je stále Roglič

Liége-Bastogne-Liége si prvýkrát podmanil Dán. Na pódiu skončili aj kolegovia Sagana

Gilbert nebude na TdF, nedostal sa do nominácie Quick-Stepu

Video+foto: Dvadsiatu etapu Tour de France 2019 ovládol „Žralok z Messiny“, žltý dres získa Bernal

Gilbert si na triumf na bodovanom turnaji musí počkať, German Masters vyhral Wilson