S Valenciou vyhral Španielsky pohár, Toral na lavičke skončil už po treťom kole ligy

Zdroj Zdroj: sme.sk     11.09.2019 (19:00)     Sekcia sport

Jeho nástupcom sa stal Albert Celades. čítaj celý článok

Marcelino Garcia Toral už nie je tréner Valencie, nahradí ho Celades

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.09.2019 (18:43)     Sekcia sport

Marcelino Garcia Toral už nie je tréner futbalistov Valencie. Vedenie klubu ho prepustilo po troch kolách nového ročníka najvyššej španielskej súťaže. Účastník skupinovej ...

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.05.2019 (22:54)     Sekcia sport

Futbalisti Arsenalu Londýn si v úvodnom semifinálovom zápase Európskej ligy UEFA 2018/2019 poradili na domácej pôde s Valenciou 3:1.

Vyhral Pohár UEFA aj Super Cup. Hráči mojej generácie boli ešte úplne iní páni futbalisti, tvrdí

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     24.05.2019 (00:00)     Sekcia sport

So Zenitom Petrohrad získal brankár Kamil Čontofalský šesť trofejí. Okrem tých ruských dvihol nad hlavu ako jediný Slovák aj Pohár UEFA a dokonca aj Superpohár UEFA. Spomienky na triumf nad víťazom Ligy majstrov Manchestrom United na čele s Edwinom van der Sarom, Garym Nevillom, Riom Ferdinandom, Paulom Scholesom či Waynom Rooneym a na lavičke s legendárnym Sirom Alexom Fergusonom nevyblednú nikdy.

Omsk uspel na ľade Ufy v treťom predĺžení, zahrá si o Gagarinov pohár

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.04.2019 (20:40)     Sekcia sport

Hráči Avangardu Omsk sa stali víťazmi Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy a zahrajú si o prestížny Gagarinov pohár.

Deportivo Alavés si poradilo s Levante v dvadsiatom treťom kole La Ligy

Zdroj Zdroj: sme.sk     11.02.2019 (23:13)     Sekcia sport

Pozrite si výsledok pondelkového zápasu La Ligy.

Najväčšie prekvapenie Ligy majstrov, Ajax ukončil kraľovanie Madridu

Zdroj Zdroj: ta3.sk     06.03.2019 (11:59)     Sekcia sport

Ajax Amsterdam sa postaral o najväčšiu senzáciu Ligy majstrov za posledné roky a ukončil kraľovanie Realu Madrid v Európe. Španielsky celok prežíva ťažké obdobie. Počas jedného týždňa prišiel o Španielsky pohár, prehral ligové El Clasico a teraz vypadol aj z najprestížnejšej európskej futbalovej súťaže.

Slovan privedie do ligy Srb. Meno nového trénera má vzísť z troch kandidátov

Zdroj Zdroj: pravda.sk     19.07.2019 (19:36)     Sekcia sport

Tréner Martin Ševela skončil na lavičke Slovana Bratislava vo štvrtok. Futbalový klub nestihol nájsť náhradu pred štartom ligy.

ATP Montpellier: Karlovič skončil v 1. kole na rakete Španiela Granollers-Pujola

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.02.2019 (19:32)     Sekcia sport

Španielsky tenista Marcel Granollers-Pujol uspel v 1. kole dvojhry na turnaji ATP vo francúzskom Montpellieri. V pondelňajšom stretnutí zdolal Chorváta Iva Karloviča 7:6 (3), 6:7 (5), 7:6 (5).

ATP Acapulco: Nadal skončil už v 2. kole na rakete Kyrgiosa, ďalej postupuje Wawrinka

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     28.02.2019 (07:30)     Sekcia sport

Najvyššie nasadený španielsky tenista Rafael Nadal prehral v osemfinálovom 2. kole dvojhry na turnaji ATP v mexickom Acapulcu s nenasadeným Austrálčanom Nickom Kyrgiosom 6:3, 6:7 (2), 6:7 (6).

Pohár Dušana Pašeka v správnych rukách, Bystričania chcú aj Dzurillov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.02.2019 (12:30)     Sekcia sport

Po víťazstve HC'05 iClinic Banská Bystrica v 54. kole Tipsport ligy nad Novými Zámkami (3:1) už spoznal Pohár Dušana Pašeka svojho majiteľa.

Mezgec vyhral druhú etapu Okolo Poľska, celkovo vedie Saganov kolega

Tréner Ševela skončil na lavičke Slovana Bratislava, môže za to prehra v predkole Ligy majstrov