Tampa Bay ovládla vlani rekordne základnú časť v NHL, teraz zažila 26 minút bez strely

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.10.2019 (00:00)     Sekcia sport

Minulý rok by sme nenašli v základnej časti NHL lepší klub. Tampa Bay prevalcovala všetkých súperov. Výsledkom bol rekord v počte 128 bodov a 62 víťazstiev! čítaj celý článok

Tampa prvýkrát ovládla základnú časť NHL. Trofej si zaistila po súboji Slovákov

Zdroj Zdroj: pravda.sk     19.03.2019 (06:51)     Sekcia sport

Tampa Bay si po triumfe nad Arizonou 4:1 vybojovala Prezidentskú trofej. V NHL vládne o 21 bodov pred Calgary a Bostonom.

Začínajú sa boje o Stanley Cup. Zo Slovákov s najväčšou šancou Erik Černák

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.04.2019 (00:00)     Sekcia sport

Piatimi zápasmi odštartuje v stredu play-off zámorskej hokejovej NHL. Počas úvodného dňa vyraďovacej časti sa predstaví v akcii aj Tampa Bay Lightning, ktorá suverénne ovládla základnú časť súťaže.

Tampa sa z gólovej smršti Pittsburghu nespamätala, Malkin sa pobil so Stamkosom

Zdroj Zdroj: pravda.sk     31.01.2019 (06:55)     Sekcia sport

V drese Tampy Bay odohral takmer 19 minút slovenský obranca Erik Černák. Košický rodák si do štatistík pripísal šesť "hitov" a dve zablokované strely.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.02.2020 (06:52)     Sekcia sport

Hokejisti Tampy Bay zvíťazili v zápase zámorskej NHL v noci na piatok na domácom ľade nad Edmontonom 3:1. V drese víťazov odohral vyše 21 minút slovenský obranca Erik Černák, ktorý si do štatistík zapísal aj tri strely a deväť "hitov".

Základnú časť budúcej sezóny NHL otvorí súboj ostatných víťazov Stanleyho pohára

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     22.06.2019 (16:38)     Sekcia sport

Základnú časť budúcej sezóny zámorskej hokejovej NHL otvorí duel medzi ostatnými dvoma víťazmi Stanleyho pohára. Hráči St. Louis Blues nastúpia v stredu 2. októbra na domácom klzisku proti ...

Erik Černák: Patrick Kane? Nielen on je v tíme USA nebezpečný

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.05.2019 (12:00)     Sekcia sport

Hoci Erik Černák patrí v slovenskom tíme medzi nováčikov, v reprezentácii by mal patriť medzi lídrov. V uplynulej sezóne sa napevno usadil v tíme Tampy, ktorá ovládla základnú časť NHL. Navyše, 21-ročný bek si odbije premiéru v rodnom meste, čo ale zatiaľ nevníma špeciálne.

Slovák Jakub Hromada si nemohol naplno užiť výnimočnú sezónu Slavie

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.12.2019 (00:00)     Sekcia sport

Slavia Praha zažila v mnohých smeroch rekordnú sezónu. Jesennú časť ligy ovládla so 16-bodovým náskokom pred Plzňou a v Lige majstrov po výborných výkonoch získala dva body v konkurencii FC Barcelona, Borussie Dortmund a Interu Miláno. Len vypadnutie z českého pohára (Mol Cup) mrzí mužstvo trénera Jindřicha Trpišovského, ktoré si získalo srdcia aj fanúšikov na Slovensku.

Štokholm ovládla znovu Tampa. Buffalu nasúkala päť gólov

Zdroj Zdroj: pravda.sk     09.11.2019 (22:04)     Sekcia sport

Hokejisti Tampy Bay Lightning v zostave so slovenským obrancom Erikom Černákom zvíťazili v sobotňajšom stretnutí zámorskej NHL nad Buffalom Sabres 5:3.

Základnú časť ovládli Capitals. Topoľčany uhájili druhé miesto

Zdroj Zdroj: pravda.sk     17.01.2020 (22:03)     Sekcia sport

Záverečným 36. kolom v piatok vyvrcholila základná časť Slovenskej hokejovej ligy 2019/2020.

NHL: Tampa vyhrala deviatykrát za sebou, zdolala Edmonton

Zdroj Zdroj: ta3.sk     14.02.2020 (07:40)     Sekcia sport

Tampa Bay zdolala Edmonton 3:1 vo štvrtkovom zápase NHL a jej hokejisti natiahli aktuálnu sériu víťazstiev na deväť stretnutí. V drese víťazného tímu odohral vyše 21 minút slovenský obranca Erik Černák a okrem troch streleckých pokusov na bránku súpera upriamil pozornosť na seba aj tvrdou hrou. Súperovým hráčom uštedril až deväť bodyčekov.

Analýza zápasu Tampa Bay – Colorado: Uštedrí Tampa Bay Coloradu prvú prehru v riadnom hracom čase?

NHL: Tampa vyhrala vo Washingtone po predĺžení

NHL: Tampa Bay odštartovala play off prehrou s Columbusom

NHL: Černákovi nevyšiel návrat, Tampa prehrala s New Yorkom Islanders

NHL: Tampa zvíťazila v Bostone po nájazdoch, Montreal zdolal Minnesotu

Erik Černák medzi elitou, proti Montrealu nastúpi v prvej obrannej dvojici s Hedmanom

Tampa nezvládla ani druhý zápas play off. Černák si pripísal ďalšiu asistenciu

NHL: Černákova Tampa zdolala Tatarov Montreal, Slováci nebodovali

NHL: Columbus zdolal Tampu Bay, Černák sa lúči s play-off

Boj o titul trval 55 minút. Ako Halepová ovládla Wimbledon (fotogaléria)

NHL: Černák opäť asistoval, no Tampa prehrala aj 3. zápas s Columbusom

Analýza zápasu Columbus – Tampa Bay: Budú „blesky“ pokračovať vo víťaznom ťažení?

NHL: Tampa v zostave s Černákom vyhrala, prvý hetrik Cirelliho

Analýza zápasu Winnipeg – Tampa Bay: Uspeje Tampa Bay vo Winnipegu?

Tampa Bay podpísala dlhodobú zmluvu s hlavným trénerom

Černák by mohol posilniť slovenskú reprezentáciu na Majstrovstvách sveta v hokeji 2019

Analýza zápasu San Jose – Tampa Bay: V gólovo bohatom súboji zvíťazia „blesky“

Ovečkin má gólové suchoty, Černák rozdával bodyčeky a Tampa Bay prepísala klubovú históriu (video)

Tampa vyhrala vo Washingtone tesne 5:4 po predĺžení

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ