Tatar sa nedokázal presadiť proti Buffalu, Montreal prehral po predĺžení

Zdroj Zdroj: sme.sk     10.10.2019 (06:04)     Sekcia sport

Zdroj Zdroj: sme.sk     13.02.2020 (06:07)     Sekcia sport

Tatar sa nedokázal presadiť.

NHL: Buffalo využilo vylúčenie Tatara, Montreal prehral po predĺžení

Zdroj Zdroj: ta3.sk     10.10.2019 (08:45)     Sekcia sport

V stredu sa v NHL spomedzi slovenských hokejistov predstavil iba Tomáš Tatar a s Montrealom prehral v Buffale 4:5 po predĺžení. Slovenský útočník odohral necelých 15 minút a po jeho dvoch vylúčeniach za nedovolené bránenie a seknutie súper strelil dva góly. Tatar si pripísal aj tri strely na bránku, dva "hity" a jeden mínusový bod.

NHL: Montreal nestačil na Philadelphiu, rozhodlo predĺženie

Zdroj Zdroj: ta3.sk     08.11.2019 (07:53)     Sekcia sport

Slovenskému hokejistovi Tomášovi Tatarovi sa nevydaril súboj NHL na ľade Philadelphie. Montreal prehral 2:3 po predĺžení a Tatar počas 10:17 min na ľade mal iba 1 strelu na bránku a jeden mínusový bod. Tatar mal na dosah trojstý bod v NHL, ale zatiaľ si musí počkať.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     08.11.2019 (07:30)     Sekcia sport

Slovenskému hokejistovi Tomášovi Tatarovi sa nevydaril štvrtkový súboj NHL na ľade Philadelphie. Montreal prehral 2:3 po predĺžení a Tatar počas 10:17 min na ľade mal iba 1 strelu na bránku a jeden mínusový ...

NHL: Tatar dvakrát skóroval, Montreal však natiahol sériu prehier

Zdroj Zdroj: ta3.sk     01.12.2019 (08:01)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Tomáš Tatar sa blysol dvoma gólmi, pre Montreal ale znamenali iba bod. Canadiens na domácom ľade podľahli Philadelphii 3:4 po predĺžení a pripísali si už siedmu prehru v sérii. Tatar bodoval v treťom dueli za sebou a v prebiehajúcej sezóne má na konte už deväť gólov a 24 bodov.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     21.11.2019 (07:08)     Sekcia sport

Slovenskí hokejisti Tomáš Tatar a Richard Pánik nebodovali vo dvoch stredajších zápasoch NHL. Navyše ich tímy utrpeli prehry. Tatarov Montreal prehral doma s Ottawou 1:2 po predĺžení a Washington s Pánikom v ...

NHL: Tatar asistoval, ale Montreal stratil dvojgólový náskok

Zdroj Zdroj: ta3.sk     11.02.2020 (07:03)     Sekcia sport

Šikovný útočník Tomáš Tatar asistoval pri jednom z dvoch gólov Montrealu, ale jeho tím prehral na domácom ľade s Arizonou 2:3. Z víťazstva sa tešil obranca Erik Černák, jeho Tampa Bay vybojovala v Columbuse tesný triumf 2:1 po predĺžení. Washington aj s útočníkom Richardom Pánikom a obrancom Martinom Fehérvárym prehral v domácom prostredí druhýkrát za sebou, po výprasku od Philadelphie (2:7) aktuálne nestačil na New York Islanders 3:5.

Spartak sa nedokázal presadiť, v odvete ho čaká ťažká úloha

Zdroj Zdroj: ta3.sk     17.07.2019 (23:04)     Sekcia sport

Spartak Trnava sa na pôde Radniku Bijelina nedokázal presadiť a prehral 0:2. V odvete na štadióne Antona Malatinského tak Bílych andelov čaká náročná úloha.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.10.2019 (06:20)     Sekcia sport

Hokejisti Montrealu Canadiens prehrali v noci na štvrtok na ľade Buffala Sabres 4:5 po predĺžení. Hostia absolvovali predĺženie aj vo svojom treťom vystúpení v novej sezóne NHL.

NHL: Tatarov dvadsiaty gól sezóny, Montreal však tesne prehral

Zdroj Zdroj: ta3.sk     03.02.2020 (08:30)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil gól a pridal aj asistenciu v nedeľňajšom zápase NHL. Jeho Montreal však doma prehral s Columbusom 3:4. Tatar strelil dvadsiaty gól sezóny a túto hranicu pokoril šiesty rok za sebou. Celkovo má na konte 49 kanadských bodov a už len 9 bodov mu chýba k vyrovnaniu osobného maxima v produktivite z uplynulej sezóny.

NHL: Tatar dvakrát asistoval, Montreal však prehral na ľade Floridy

Montreal prerušil sériu ôsmich prehier. Pomohol Tatar, rozhodol Kovaľčuk

Pánik rozdal štyri hity, Tatar skóroval aj asistoval a bol hviezdou zápasu NHL (video)

NHL: 11 zápasov a 9 prehier. Montreal sa nechytil ani proti Chicagu

NHL: Triumf Montrealu režíroval aj Tatar, skóroval a asistoval

Tatar dvakrát asistoval, v Toronte padlo 10 gólov a Marinčin zblokoval päť striel (video)

Tatar sa presadil aj proti Floride, priblížil sa už k dvadsiatim gólom v sezóne

Tomáš Tatar asistoval aj spravil chybu, Montreal doma podľahol Chicagu (video)

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ