Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.10.2019 (08:26)     Sekcia sport

V stredu sa v NHL spomedzi slovenských hokejistov predstavil iba Tomáš Tatar a s Montrealom prehral v Buffale 4:5 po predĺžení. Slovenský útočník odohral necelých 15 minút a po jeho dvoch ... čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     05.03.2019 (17:28)     Sekcia sport

V nočnom zápase medzi Buffalom Sabres a Edmontonom Oilers padlo dovedna sedem gólov (pozn. red. 3:4), no mohlo by ich ešte viac.

Slovenská hokejová liga: V Bratislave padlo 16 gólov, Martin v derby zdolal Žilinu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.09.2019 (20:50)     Sekcia sport

Až 16 gólov padlo v súboji Capitals Bratislava - Považská Bystrica (10:6) v nedeľňajšom zápase 7. kola Slovenskej hokejovej ligy.

Tipsport liga je ukončená, padlo však množstvo gólov. Pozrite si ich

Zdroj Zdroj: ta3.sk     03.04.2020 (17:21)     Sekcia sport

Tipsportligová sezóna je síce za nami, no počas základnej aj nadstavbovej časti padlo množstvo gólov, ktoré s istotou potešili oko fanúšika. My vám ponúkame niekoľko z nich.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.03.2019 (07:44)     Sekcia sport

Jediný slovenský hokejista Andrej Sekera sa predstavil v nedeľu v NHL, ale jeho Edmonton prehral na ľade Vegas 3:6. Sekera odohral 16:23 min, zablokoval štyri strely súperových hráčov (najviac ...

Najviac gólov padlo v Detve, domáci odolávali favoritovi

Zdroj Zdroj: ta3.sk     21.01.2020 (22:49)     Sekcia sport

Najviac gólov v 42. kole Tipsport ligy padlo na Zimnom štadióne v Detve. Domáce mužstvo tam privítalo štvrtý Poprad a favoritovi odolávalo až do záverečnej tretiny.

Reprezentanti do 20 rokov odohrali prípravu, padlo veľa gólov

Zdroj Zdroj: ta3.sk     13.12.2019 (23:02)     Sekcia sport

V rámci prípravy na majstrovstvá sveta odohrali naši hokejoví reprezentanti do 20 rokov zápas s Olympijským výberom Slovenska. V Žiline padlo veľa gólov, pričom z víťazstva sa tešilo skúsenejšie mužstvo.

Skvelý zápas v Parku princov, v prvom polčase padlo päť gólov

Zdroj Zdroj: ta3.sk     13.01.2020 (16:45)     Sekcia sport

Skvelý zápas korunovaný šiestimi gólmi videli diváci v parížskom Parku princov, kde vedúci PSG hostil ôsme Monako. Päť gólov padlo už v prvom polčase, pričom o tri z nich sa postaral hviezdny Neymar.

Zápas skončil hokejovým výsledok. Anglicko toľko gólov v kvalifikácii ešte nedostalo

Zdroj Zdroj: sme.sk     11.09.2019 (11:13)     Sekcia sport

V prvom polčase padlo šesť gólov.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     19.02.2019 (08:12)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Zdeno Chára strelil jeden zo šiestich gólov Bostonu na ľade San Jose v pondelkovom zápase NHL. Hostia v zápase viacerých obratov zvíťazili 6:5 po predĺžení. Rozhodol obranca ...

Tatar zažil hrozný zápas, Philadelphia nadviazala na pražský triumf

Zdroj Zdroj: pravda.sk     10.10.2019 (06:58)     Sekcia sport

Tomáš Tatar sa pri prehre s Buffalom bodovo nepresadil a obe jeho dvojminútové vylúčenia domáci potrestali.

V Čilskej Primera Division padlo niekoľko gólov, išlo o napínavý zápas

Víťazná séria „bleskov“ v NHL sa skončila, v zápase Florida – Toronto padlo 12 gólov (video)

NHL: Bodová šnúra Floridy sa skončila, vo Vancouveri dostala sedmičku

Draft NHL 2019: Hughes a Kakko už poznajú svoje kluby

Tatar bol hviezdou zápasu, Boston aj bez Cháru zdolal lídra NHL a v Toronte padlo 14 gólov (video)

Pánik pečatil víťazstvo Washingtonu a v zápase Sekerovho Dallasu padlo až jedenásť gólov (video)

PSG si doma bez problémov poradil s Montpellier, padlo päť gólov

Záborský nazbieral až tri body, na víťazstvo to nakoniec nestačilo

Neapol aj s Lobotkom v zostave zdolal Sampdoriu, v zápase padlo šesť gólov (video)

Ruské hviezdy vyšli v semifinále MS v hokeji 2019 naprázdno, Kaprizov hovorí o fínskom prekliatí

Valjent nechýbal v zostave Mallorcy, v divokom zápase padlo až šesť gólov

Pánik bol pri prehre Arizony na ľade Dallasu. V zápase padlo päť gólov za päť minút

Švajčiari porazili Bielorusov na MS do 18 rokov až po predĺžení, padlo deväť gólov

Bayern sa potrápil proti Heidheimu, o postupe do semifinále rozhodol Lewandowski

Arménsko zdolalo Bosnu a Hercegovinu, v zápase padlo šesť gólov

Fíni druhýkrát v priebehu troch týždňov zdolali Rusov. Možno je to prekliatie, hovorí Kaprizov

Tatar dvakrát asistoval, v Toronte padlo 10 gólov a Marinčin zblokoval päť striel (video)

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ