NHL: Buffalo využilo vylúčenie Tatara, Montreal prehral po predĺžení

Zdroj Zdroj: ta3.sk     10.10.2019 (08:45)     Sekcia sport

V stredu sa v NHL spomedzi slovenských hokejistov predstavil iba Tomáš Tatar a s Montrealom prehral v Buffale 4:5 po predĺžení. Slovenský útočník odohral necelých 15 minút a po jeho dvoch vylúčeniach za nedovolené bránenie a seknutie súper strelil dva góly. Tatar si pripísal aj tri strely na bránku, dva "hity" a jeden mínusový bod. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.03.2019 (06:45)     Sekcia sport

Montreal v zostave s Tomášom Tatarom prehral na ľade Caroliny 1:2 po predĺžení a nepredĺžil tak svoju trojzápasovú víťaznú sériu.

Barkov s 5 asistenciami je rekordérom Floridy, Montreal bez Tatara prehral

Zdroj Zdroj: pravda.sk     09.03.2019 (07:04)     Sekcia sport

Hokejisti Floridy zvíťazili v zápase zámorskej NHL na domácom ľade nad Minnesotou 6:2 a zastavili sériu šiestich prehier.

Tatar sa nedokázal presadiť proti Buffalu, Montreal prehral po predĺžení

Zdroj Zdroj: sme.sk     10.10.2019 (06:04)     Sekcia sport

Philadelphia zdolala New Jersey.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.10.2019 (08:26)     Sekcia sport

V stredu sa v NHL spomedzi slovenských hokejistov predstavil iba Tomáš Tatar a s Montrealom prehral v Buffale 4:5 po predĺžení. Slovenský útočník odohral necelých 15 minút a po jeho dvoch ...

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.10.2019 (06:30)     Sekcia sport

Hokejisti Columbusu vyhrali nad Buffalom 4:3 po predĺžení. Z výhry sa tešili aj úradujúci majstri zo St. Louis, ktorí zdollai Toronto 3:2.

Buffalo si udržalo najlepšieho strelca, Skinner podpísal lukratívnu zmluvu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.06.2019 (08:41)     Sekcia sport

Vedenie hokejového klubu NHL Buffalo Sabres sa dohodlo na predĺžení zmluvy s Jeffom Skinnerom. Dvadsaťsedemročný útočník podpísal lukratívny kontrakt na osem rokov, ktorý mu zaručí priemerný príjem 9 miliónov dolárov za sezónu. Sabres o tom informovali na svojom twitteri.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.10.2019 (06:20)     Sekcia sport

Hokejisti Montrealu Canadiens prehrali v noci na štvrtok na ľade Buffala Sabres 4:5 po predĺžení. Hostia absolvovali predĺženie aj vo svojom treťom vystúpení v novej sezóne NHL.

NHL: Barkov s 5 asistenciami v jednom zápase, Montreal bez Tatara dostal výprask od Caroliny

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.03.2019 (06:55)     Sekcia sport

Washinhton zdolal doma New Jersey 3:0 a natiahol víťaznú sériu na 6 duelov.

Bratislava Monarchs prehral vo finále AFL Division I v americkom futbale

Zdroj Zdroj: sme.sk     27.07.2019 (20:56)     Sekcia sport

Slovenský zástupca prehral po predĺžení.

NHL: Tatar prispel gólom k triumfu Montrealu na ľade Detroitu

Analýza zápasu Buffalo – Dallas: Potvrdí Buffalo dobrú formu?

NHL: Tatarov Montreal podľahol v Buffale 4:5 po predĺžení

Tatara zatiaľ výkony Slovenska tešia: Verím tomuto mužstvu

Európske hry - džudo: Poliak prehral v 1. kole, Majorošová nenastúpila

NHL: Boston prehral s Columbusom v druhom predĺžení, Chára mal 6 bodyčekov

Banská Bystrica sa doma potrápila s Trenčínom, triumf si zabezpečila až po predĺžení

NHL: Montreal nestačil na Nashville, nepomohol ani Tatarov gól

Analýza zápasu Toronto – Montreal: V súboji tradičných kanadských tímov zvíťazí Toronto

Tomáš Jurčo sa stal hviezdou zápasu AHL, ale jeho tím prehral po predĺžení

Grand Prix Cycliste de Montréal: Saganovi v závere došli sily a zaostal, vyhral van Avermaet