NHL: Buffalo využilo vylúčenie Tatara, Montreal prehral po predĺžení

Zdroj Zdroj: ta3.sk     10.10.2019 (08:45)     Sekcia sport

V stredu sa v NHL spomedzi slovenských hokejistov predstavil iba Tomáš Tatar a s Montrealom prehral v Buffale 4:5 po predĺžení. Slovenský útočník odohral necelých 15 minút a po jeho dvoch vylúčeniach za nedovolené bránenie a seknutie súper strelil dva góly. Tatar si pripísal aj tri strely na bránku, dva "hity" a jeden mínusový bod. čítaj celý článok

Analýza zápasu Buffalo – Montreal: V gólovo bohatom zápase uspeje Buffalo

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     30.01.2020 (12:54)     Sekcia sport

V NHL sa dnes stretnú dve mužstvá z Atlantickej divízie Východnej konferencie Buffalo Sabres a Montreal Canadiens, ktoré sa nachádzajú pod zónou postupu do play-off.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.03.2019 (06:45)     Sekcia sport

Montreal v zostave s Tomášom Tatarom prehral na ľade Caroliny 1:2 po predĺžení a nepredĺžil tak svoju trojzápasovú víťaznú sériu.

NHL: Montreal nestačil na Philadelphiu, rozhodlo predĺženie

Zdroj Zdroj: ta3.sk     08.11.2019 (07:53)     Sekcia sport

Slovenskému hokejistovi Tomášovi Tatarovi sa nevydaril súboj NHL na ľade Philadelphie. Montreal prehral 2:3 po predĺžení a Tatar počas 10:17 min na ľade mal iba 1 strelu na bránku a jeden mínusový bod. Tatar mal na dosah trojstý bod v NHL, ale zatiaľ si musí počkať.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     08.11.2019 (07:30)     Sekcia sport

Slovenskému hokejistovi Tomášovi Tatarovi sa nevydaril štvrtkový súboj NHL na ľade Philadelphie. Montreal prehral 2:3 po predĺžení a Tatar počas 10:17 min na ľade mal iba 1 strelu na bránku a jeden mínusový ...

Barkov s 5 asistenciami je rekordérom Floridy, Montreal bez Tatara prehral

Zdroj Zdroj: pravda.sk     09.03.2019 (07:04)     Sekcia sport

Hokejisti Floridy zvíťazili v zápase zámorskej NHL na domácom ľade nad Minnesotou 6:2 a zastavili sériu šiestich prehier.

Tatar sa nedokázal presadiť proti Buffalu, Montreal prehral po predĺžení

Zdroj Zdroj: sme.sk     10.10.2019 (06:04)     Sekcia sport

Philadelphia zdolala New Jersey.

NHL: Séria prehier Habs pokračuje, nepomohli ani body Tatara

Zdroj Zdroj: ta3.sk     07.01.2020 (07:20)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Tomáš Tatar si v zámorskej NHL pripísal na konto ďalšie dve asistencie, jeho Montreal ale prehral už šiesty zápas za sebou, keď podľahol doma Winnipegu 2:3.

NHL: Montreal prehral napriek gólu a asistencii Tatara

Zdroj Zdroj: ta3.sk     30.12.2019 (07:27)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Tomáš Tatar zaznamenal v zámorskej NHL gól i asistenciu, ani jeho dva body ale neodvrátili prehru Montrealu na ľade Floridy 5:6. Hviezdou domácich bol Jonathan Huberdeau, ktorý si pripísal štyri body (2+2).

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.10.2019 (08:26)     Sekcia sport

V stredu sa v NHL spomedzi slovenských hokejistov predstavil iba Tomáš Tatar a s Montrealom prehral v Buffale 4:5 po predĺžení. Slovenský útočník odohral necelých 15 minút a po jeho dvoch ...

NHL: Tatar asistoval, z výhry sa však tešili Capitals s Pánikom

Zdroj Zdroj: ta3.sk     28.01.2020 (07:36)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Tomáš Tatar si pripísal v NHL asistenciu, no jeho Montreal prehral doma s Washingtonom 2:4. Dvadsaťdeväťročný útočník už v 2. minúte prekorčuľoval s pukom do útočného pásma a šikovnou prihrávkou našiel pred bránkou spoluhráča Jeffa Petryho, ktorý bekhendom otvoril skóre. Pre Tatara to bol 44. bod (17+27) v 51. zápase v tejto sezóne.

NHL: Tatar asistoval, ale Montreal stratil dvojgólový náskok

Buffalo si udržalo najlepšieho strelca, Skinner podpísal lukratívnu zmluvu

Kovaľčuk opustil Tatara a spol. Rozšíril ruskú enklávu vo Washingtone

NHL: Tatarov dvadsiaty gól sezóny, Montreal však tesne prehral

NHL: Barkov s 5 asistenciami v jednom zápase, Montreal bez Tatara dostal výprask od Caroliny

Bratislava Monarchs prehral vo finále AFL Division I v americkom futbale

Pastrňák roztrhal Montreal. Chára vymazal Tatara

NHL: Tatar prispel gólom k triumfu Montrealu na ľade Detroitu

Analýza zápasu Buffalo – Dallas: Potvrdí Buffalo dobrú formu?

NHL: Tatar dvakrát skóroval, Montreal však natiahol sériu prehier

Montreal plánuje budúcnosť bez Tatara, slovenský útočník zrejme zamieri do Pensylvánie

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ