Kladno utrpelo debakel. Godla striedal, Jágr prerušil bodovú sériu

Zdroj Zdroj: pravda.sk     28.10.2019 (07:03)     Sekcia sport

Hokejisti Kladna prehrali štvrtýkrát za sebou a zo série troch domácich zápasov vyťažili jediný bod. čítaj celý článok

Janus jasá, Jágr a Godla smútia. Kladno sa po roku lúči s extraligou

Zdroj Zdroj: pravda.sk     06.03.2020 (21:14)     Sekcia sport

Kladno v záverečnom kole základnej časti prehrali v priamom súboji o udržanie sa medzi elitou s Litvínovom 2:6.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.02.2020 (21:00)     Sekcia sport

V predohrávke 49. kola českej hokejovej ligy zvíťazilo Kladno doma nad Spartou Praha 4:2. V bránke domácich odchytal celý zápas slovenský reprezentant Denis Godla. Víťazný gól duelu strelil Jaromír Jágr, keď sa v 52. minúte za bránkou zmocnil puku a dopravil ho až do súperovej siete.

Jágrov koncert Kladnu nestačil, radosť mu prekazil aj Gríger. Godla sa zranil

Zdroj Zdroj: pravda.sk     31.01.2020 (22:25)     Sekcia sport

Jaromír Jágr strelil gól a pridal dve asistencie, Kladno však prehralo piaty zápas v rade. Denis Godla odchytal len dve tretiny.

Slovan odmietol, potom zavolal Jágr: Pýtal sa, či som v kondícii a už som bol v Kladne, priznáva Godla

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.10.2019 (16:20)     Sekcia sport

Dlho to vyzeralo, že si Denis Godla buduje pozíciu vo Fínsku. Po štyroch sezónach na severe Európy však prišla náhla zmena a odchod do Česka. Hoci ide o nováčika súťaže, Kladno púta najmä Jaromírom Jágrom, ktorý zvábil slovenského brankára do tímu.

NHL: Pánik prerušil bodovú sériu, nepremenil nájazd

Zdroj Zdroj: ta3.sk     10.03.2020 (07:32)     Sekcia sport

Hokejisti Washingtonu s Richardom Pánikom v zostave prehrali na ľade Buffala 2:3 po samostatných nájazdoch v pondelkovom zápase NHL. Hostia síce v tretej tretine zmazali dvojgólový náskok domácich, ale v nájazdoch rozhodol o víťazstve Buffala nemecký reprezentant s českými koreňmi Dominik Kahun. Pánik prerušil sériu štyroch zápasov, v ktorých bodoval.

Godla priviedol Kladno k prvému triumfu. Jágr: Som rád, že to na úvod takto zavrel

Zdroj Zdroj: pravda.sk     27.09.2019 (22:46)     Sekcia sport

Hokejistom Třinca nestačili ani tri góly slovenských hokejistov Tomáša Marcinka, Patrika Hrehorčáka a Vladimíra Draveckého.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.01.2020 (11:54)     Sekcia sport

Anglický herec Orlando Bloom natáča v týchto dňoch v susedných Čechách ďalšiu sériu fantasy hororu Carnival Row a cez víkend si našiel čas, aby sa prišiel pozrieť na zápas 40. kola českej extraligy na zápas Rytíři Kladno s Tříncom (1:2).

Pánik prerušil bodovú sériu. Duel uzavrel neúspešným nájazdom

Zdroj Zdroj: pravda.sk     10.03.2020 (06:34)     Sekcia sport

Alexander Ovečkin z Washingtonu strelil 48. gól v sezóne. Na čele tabuľky strelcov sa dotiahol na Čecha Davida Pastrňáka.

Majster veľkých obratov. Kladno s Jágrom a Godlom sa opäť pozviechalo z 0:3

Zdroj Zdroj: pravda.sk     12.10.2019 (07:12)     Sekcia sport

Jaromír Jágr sa pod výhru 7:5 nad Plzňou podpísal gólom a asistenciou. Streleckú sériu predĺžil na štyri zápasy.

Nestarnúci Jágr vystrieľal štyrmi gólmi Kladnu extraligu

Legendárny Jágr sa vrátil do roka a do dňa: V play-off to bude iný rachot!

Godla si konečne našiel klub. Zahrá si s Jágrom či Réwayom

Réway si pripísal asistenciu, Kladno však nedokázalo doma poraziť Kometu

Třinec zdolal Kladno až po nájazdoch, Marcinko asistoval

Legendárny Jágr odcestoval s Kladnom do Havířova, o jeho štarte sa rozhodne pred zápasom

Jaromír Jágr sa do roka a do dňa vrátil na súťažný ľad, hral v útoku s Plekancom

Jaromír Jágr po vypadnutí z extraligy: Musím nájsť zmysel, či ešte hrať hokej

Sklamaný Jágr: Stopercentne súhlasím s tým, čo sa o nás píše

Godla vychytal víťazstvo Kladna, Víktovice utrpeli vysoký debakel

NHL: Vancouver zastavil bodovú sériu Floridy, tá dostala sedmičku

Z protihráčov si spravil kužele. Jágr strelil v Česku parádny gól

Denis Godla vychytal víťazstvo Kladna, Libor Hudáček dvakrát bodoval

Jágr prispel k triumfu Kladna gólom, v súboji slovenských brankárov bol úspešnejší Godla

Jágr a Plekanec ťahajú svoj tím do najvyššej súťaže, Kladno uspelo aj v Pardubiciach