Výber Slovenska do 16 rokov porazil o rok starších Maďarov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.11.2019 (22:05)     Sekcia sport

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 16 rokov zdolali v piatkovom prípravnom zápase v Budapešti maďarský výber do 17 rokov 4:3 po samostatných nájazdoch. čítaj celý článok

Reprezentanti do 16 rokov zdolali o rok starších Maďarov

Zdroj Zdroj: sme.sk     08.11.2019 (22:10)     Sekcia sport

Prípravný zápas dospel do samostatných nájazdov.

Slovenky do 19 rokov suverénne zvíťazili nad Cyprom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.02.2019 (17:30)     Sekcia sport

Slovenská futbalová reprezentácia žien do 19 rokov zdolala v stredu v jej druhom dueli na sústredení na Cypre domáci výber vysoko 5:0.

Slovenská „šestnástka” zdolala o rok starší výber Maďarska aj v druhom prípravnom stretnutí

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.11.2019 (16:19)     Sekcia sport

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 16 rokov zvíťazili aj v druhom prípravnom zápase v Budapešti s maďarským výberom do 17 rokov. Po piatkovom triumfe 4:3 po samostatných nájazdoch vyhrali v sobotu nad tým istým súperom 3:2 po predĺžení.

Slovenská „šestnástka” zdolala o rok starší výber Lotyšska, na turnaji v Minsku skončila druhá

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.11.2019 (19:06)     Sekcia sport

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 16 rokov zakončili svoje účinkovanie na turnaji v Minsku víťazstvom 3:0 nad výberom Lotyšska do 17 rokov. Na podujatí tak obsadili so ziskom 6 bodov konečné druhé miesto.

Hapal zrejme urobí zmeny. Koho vytiahne na Maďarov?

Zdroj Zdroj: sme.sk     08.09.2019 (14:06)     Sekcia sport

Futbalisti Slovenska hrajú v Maďarsku.

„Dvadsaťjednotka” v príprave pohodlne zdolala výber Bieloruska

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.11.2019 (19:55)     Sekcia sport

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov zvíťazila vo štvrtkovom domácom prípravnom stretnutí nad bieloruskými rovesníkmi 3:0. O góly sa v Senci postarali už v prvom polčase Jozef Špyrka a Ladislav Almási, po zmene strán pridal tretí zásah Dávid Ďuriš.

Slovenská 16-ka ukončí sezónu dvojzápasom s Českom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     30.03.2019 (15:45)     Sekcia sport

Slovenskú hokejovú reprezentáciu do 16 rokov čaká záverečná previerka v sezóne 2018/2019. Výber trénera Radoslava Hecla sa 7. a 8. apríla predstaví v Skalici v dvojzápase proti rovesníkom z Česka, ktorým bude chcieť vrátiť dve prehry z januárového vzájomného merania síl.

Hlinka-Gretzky Cup: Mladí Slováci s ďalšou tesnou prehou, výber USA vyhral až po predĺžení

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     06.08.2019 (21:32)     Sekcia sport

Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov prehrala aj v druhom zápase turnaja Hlinka Gretzky Cup 2019. V utorňajšom večernom dueli piešťanskej B-skupiny podľahla Američanom 3:4 po predĺžení (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1).

Cieľ Maďarov je jasný. Chcú sa sústrediť len na svoj výkon

Zdroj Zdroj: ta3.sk     08.09.2019 (19:33)     Sekcia sport

Naši reprezentanti zdolali Maďarov v úvode kvalifikácie 2:0, no výhodu domáceho prostredia má tentoraz náš súper. Ten zdolal Chorvátov aj Walesanov. Pozrite si čo povedali pred zajtrajším zápasom Maďari.

SHL: Žilina zdolala reprezentačný výber do 18 rokov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.11.2019 (20:23)     Sekcia sport

Víťazom vloženého zápasu 42. kola SHL sa v nedeľu v piešťanskej Easton Aréne stali hokejisti MsHK DOXXbet Žilina, ktorí mladíkov z reprezentačného výberu do 18 rokov zdolali 5:1.

Štyridsaťročný Karlovič vyhral zápas na okruhu ATP, nepodarilo sa to 24 rokov

Futbalisti Slovenska do 18 rokov podľahli v príprave Rumunsku

Slovenskí mladíci sa predstavili na dvoch podujatiach. Zdolali Maďarov a nestačili na Rusov

Akadémia Interu Miláno na Slovensku sa už teší z úspechu. Chce ešte viac

Komplikácie Maďarov. Chýbajú im piati hráči, UEFA ich odvolanie zamietla

MS I. divízie: Slovinci s prvým víťazstvom, poltuctom gólov zdolali Maďarov

O trénera Guľu má záujem český klub, údajne už kontaktoval aj šéfa SFZ

Reprezentácia Slovenska do 18 rokov nastúpi v príprave v dvoch zápasoch proti Rumunom

Nováčik z Michaloviec pred vypredaným hľadiskom porazil Slovan Bratislava

Pred 20 rokmi obral Maďarov o triumf Attila Pinte. Vo štvrtok očakáva víťazstvo Slovenska