V poslednej chvíli. Hoffenheim rozhodol vo ôsmej minúte nadstavenia

Zdroj Zdroj: pravda.sk     08.11.2019 (23:03)     Sekcia sport

Futbalisti TSG 1899 Hoffenheim zvíťazili v piatkovom zápase 11. kola nemeckej bundesligy na ihrisku 1. FC Kolín 2:1. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.11.2019 (22:50)     Sekcia sport

Futbalisti TSG 1899 Hoffenheim zvíťazili v piatkovom zápase 11. kola nemeckej bundesligy na ihrisku 1. FC Kolín 2:1, keď o ich triumfe rozhodol vo ôsmej minúte nadstaveného času z penalty Jürgen Locadia.

Minsk zvíťazil vďaka gólu v poslednej minúte

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.09.2019 (21:14)     Sekcia sport

Len jediný gól videli diváci dnešného duelu hokejovej KHL medzi Dinamom Minsk a Amurom Chabarovsk. Víťazstvo domácich 1:0 zabezpečil až v poslednej minúte predĺženia ...

Hoffenheim predĺžil dvoju víťaznú sériu

Zdroj Zdroj: sme.sk     08.11.2019 (23:10)     Sekcia sport

V Kolíne rozhodla penalta v 97. minúte.

Analýza zápasu RB Lipsko – Hoffenheim: Po dvoch domácich nezdaroch „býci“ už nezaváhajú

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.02.2019 (10:52)     Sekcia sport

V Nemecku sa nezvykne hrávať pondelňajšia dohrávka, no teraz tomu tak bude. Do Lipska cestuje Hoffenheim, a tak sa stretnú tímy, ktoré na jeseň neúspešne bojovali v európskych súťažiach. Lipsko vypadlo v skupine Európskej ligy a Hoffenheim v Lige majstrov.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.09.2019 (22:38)     Sekcia sport

Futbalisti FC Schalke 04 zdolali v piatkovom dueli 5. kola nemeckej Bundesligy 1. FSV Mainz 05 2:1 a zaknihovali si tretie víťazstvo za sebou. O výhre domáceho tímu rozhodol gólom v 89. minúte marocký stredopoliar Amine Harit.

Vo Francúzsku kraľuje PSG, má za sebou suverénny triumf

Zdroj Zdroj: ta3.sk     28.01.2019 (12:33)     Sekcia sport

Vo Francúzsku aj naďalej kraľuje Paríž Saint Germain. Parížania v 22. kole Ligue 1 zdolali na svojom ihrisku Rennes 4:1. V parku princov bol po prvom polčase stav nerozhodný 1:1, keď skóre stretnutia otvoril v siedmej minúte Cavani a v dvadsiatej ôsmej minúte vyrovnal hosťujúci Niang.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.02.2019 (07:40)     Sekcia sport

Basketbalisti Los Angeles Lakers zvíťazili v nočnom zápase zámorskej NBA na palubovke Bostonu tesne 129:128. O ich triumfe rozhodol strelou v poslednej sekunde zápasu Rajon Rondo.

Slováci neudržali vedenie nad Tuniskom a z druhého zápasu na MS si odnášajú len bod

Zdroj Zdroj: sme.sk     06.10.2019 (18:28)     Sekcia sport

Skóre otvoril v ôsmej minúte Martin Ďurači.

NBA: Rozohrávač Rondo rozhodol duel v poslednej sekunde

Zdroj Zdroj: ta3.sk     08.02.2019 (08:37)     Sekcia sport

Basketbalisti Los Angeles Lakers môžu zabudnúť na neúspešnú snahu o získanie Anthonyho Davisa, vo štvrtkovom dueli zámorskej NBA triumfovali na palubovke Bostonu 129:128. Prestížne meranie síl dvoch historicky najúspešnejších tímov histórie NBA rozhodol premeneným pokusom v poslednej sekunde rozohrávač Rajon Rondo.

Obhajca uťal koniec sérii Lakers. Jokič rozhodol drámu v Minnesote

Zdroj Zdroj: pravda.sk     11.11.2019 (07:13)     Sekcia sport

Srb Nikola Jokič strelil v dramatickom zápase basketbalovej NBA víťazný kôš 2,4 sekundy pred koncom prvého nadstavenia.

Hoffenheim získal do svojich radov dánskeho kanoniera

Dvojgólový hrdina predviedol proti Realu Ronaldove oslavné gesto: Som jeho veľký fanúšik

Hoffenheim získal útočníka z anglického Brightonu

Analýza zápasu Wolfsburg – Hoffenheim: Potvrdia domáci rolu favorita?

Slovan zostáva na čele skupiny, z Bragy si odnesie cenný bod

Komentár Vlada Goffu: Reprezentanti „dvadsaťjednotky” jedia z jednej misky

Federer sa v poslednej chvíli odhlásil z Masters v Paríži. Fanúšikom dal sľub

United zaváhal aj na pôde West Hamu, Crystal Palace dostal gól v poslednej minúte

Súboj majstra s nováčikom v Banskej Bystrici sa rozhodol v predĺžení

PSG má pred osemfinále Ligy majstrov ďalší problém, po Neymarovi sa zranil aj Cavani

Hoffenheim získal na hosťovanie útočníka Locadiu

Hviezdny ruský výber sa v príprave na MS trápi. Prehral aj s Fínskom

NBA: Warriors dal 40. triumf zabrať, zápas otočili v poslednej chvíli

Slovan zvíťazil v posledných minútach, o dueli rozhodol Holman

Divoký zápas v Premier League, Leicestru nestačili na bod ani tri góly

Fiorentina zvíťazila doma nad Udinese v 7. kole Serie A

Frankfurt vyhral vďaka gólu z 35. sekundy, premiéra Unionu Berlín v I. bundeslige sa skončila debaklom

Berlín v boji o pohár končí, do štvrťfinále ide Bayern a Schalke

Sagan sa po porade s tímom odhlásil z poslednej jarnej klasiky

Zachránený v poslednej chvíli. Čiliak o post jednotky na MS súťaží aj s Hudáčkom, tvrdí Hartmann

Oklahoma mala otrasný záver, o jej vyradení rozhodol v poslednej sekunde Lillard

Huesca schladila Zidana v bránke už v 3. minúte. Blamáž Realu odvrátil Benzema

Nemáme hráča ako je Draisaitl. Nekalkulujme a hrajme, burcuje Vaic

Ďalší šok a krádež, Slovensku asi niekto počaroval, píšu médiá o triumfe Nemecka

Warriors utŕžili ďalší debakel, Brooklyn prehral košom v poslednej sekunde

Fíni si na MS pripísali prvú prehru, proti USA rozhodol Larkin

Dánsko po nájazdoch zdolalo Francúzsko, rozhodol Storm

Bol hrdinom noci. Hráč Charlotte v poslednej sekunde rozhodol trojkou spoza polovice

Markíza20:30 FARMA

Jednotka20:30 Milujem Slovensko

Dvojka21:45 Mizerné ulice

JOJ20:35 Detektív z Hongkongu