Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.11.2019 (22:50)     Sekcia sport

Futbalisti TSG 1899 Hoffenheim zvíťazili v piatkovom zápase 11. kola nemeckej bundesligy na ihrisku 1. FC Kolín 2:1, keď o ich triumfe rozhodol vo ôsmej minúte nadstaveného času z penalty Jürgen Locadia. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.04.2019 (17:40)     Sekcia sport

V nedeľnom zápase 28. kola najvyššej nemeckej futbalovej ligy zvíťazil Hoffenheim v Augsburgu 4:0. Hetrik zaznamenal alžírsky útočník Ishak Belfodil.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     31.08.2019 (23:15)     Sekcia sport

Juventus Turín si vo večernom šlágri na svojom štadióne poradil s SSC Neapol po prestrelke 4:3. Domáci mali duel výborne rozbehnutý, keď v 62. minúte viedli po góloch Danila, Gonzala Higuaina a Cristiana Ronalda už 3:0, no hosťom sa podarilo za 15 minút vyrovnať.

Hoffenheim predĺžil dvoju víťaznú sériu

Zdroj Zdroj: sme.sk     08.11.2019 (23:10)     Sekcia sport

V Kolíne rozhodla penalta v 97. minúte.

Frankfurt vyhral vďaka gólu z 35. sekundy, premiéra Unionu Berlín v I. bundeslige sa skončila debaklom

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.08.2019 (22:01)     Sekcia sport

Semifinalista ostatného ročníka Európskej ligy UEFA Eintracht Frankfurt vstúpil úspešne do novej ligovej sezóny, keď zdolal Hoffenheim 1:0. O osude stretnutia rozhodol už v 35. sekunde Martin Hinteregger, keď ...

Viktoria Plzeň aj vďaka gólu Procházku vyhrala nad Duklou Praha s Ďuricom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.04.2019 (22:00)     Sekcia sport

V záverečnom 30. kole základnej časti najvyššej českej futbalovej súťaže zvíťazil líder tabuľky Slavia Praha nad Sigmou Olomouc 2:1. Druhá Plzeň si poradila s Duklou Praha 4:0 aj zásluhou gólu slovenského stredopoliara Romana Procházku.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.05.2019 (06:35)     Sekcia sport

Séria medzi hokejistami Bostonu a Columbusu v semifinále play-off Východnej konferencie NHL je opäť vyrovnaná. Vo štvrtom súboji na ľade Columbusu zvíťazil Boston 4:1 a stav v sérii dorovnal na 2:2.

NHL: Tampa Bay aj vďaka gólu Černáka zdolala Washington

Zdroj Zdroj: ta3.sk     17.03.2019 (07:20)     Sekcia sport

Hokejisti Tampy Bay Lightning zvíťazili v stretnutí NHL na domácom ľade nad Washingtonom 6:3 aj vďaka gólu slovenského obrancu Erika Černáka 6:3. Pre 21-ročného slovenského zadáka to bol už 4. gól v sezóne a celkovo 14 bod. Líder profiligy vytvoril klubový rekord v počte výhier (55) a bodov (114) v ročníku.

Analýza zápasu RB Lipsko – Hoffenheim: Po dvoch domácich nezdaroch „býci“ už nezaváhajú

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.02.2019 (10:52)     Sekcia sport

V Nemecku sa nezvykne hrávať pondelňajšia dohrávka, no teraz tomu tak bude. Do Lipska cestuje Hoffenheim, a tak sa stretnú tímy, ktoré na jeseň neúspešne bojovali v európskych súťažiach. Lipsko vypadlo v skupine Európskej ligy a Hoffenheim v Lige majstrov.

Wolfsburg zvíťazil nad Hoffenheimom, nastrieľal mu štyri góly.

Zdroj Zdroj: sme.sk     28.04.2019 (17:51)     Sekcia sport

Hoffenheim prehral pred vlastnými divákmi.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.01.2019 (22:40)     Sekcia sport

Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili na trávniku Hoffenheimu 3:1 v piatkovom zápase 18. kola nemeckej najvyššej súťaže I. bundesligy. Bavori sa vďaka triumfu priblížili k vedúcej Borussii Dortmund ...

Minsk zvíťazil vďaka gólu v poslednej minúte

V poslednej chvíli. Hoffenheim rozhodol vo ôsmej minúte nadstavenia

Hoffenheim získal do svojich radov dánskeho kanoniera

Hoffenheim získal útočníka z anglického Brightonu

Analýza zápasu Wolfsburg – Hoffenheim: Potvrdia domáci rolu favorita?

Bola oslabená a prehrávala o dva góly. Sevilla vďaka skvelému záveru získala aspoň bod