Matthew Tkachuk v predposlednej sekunde predĺženia s hokejkou medzi nohami vystrelil 36-ročný rekord

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.11.2019 (00:00)     Sekcia sport

Bol hrdina jedenásťgólovej „halloweenskej“ drámy v Nashville. V čase 59:21 dorážkou vyrovnal na 5:5 a 1,6 sekundy pred koncom predĺženia rozhodol. Pozor, nie hocijako. čítaj celý článok

Nielen provokatér, ale aj kúzelník s hokejkou. Tkachuk strelil úžasný gól

Zdroj Zdroj: pravda.sk     11.02.2020 (09:06)     Sekcia sport

Matthew Tkachuk spestril zápas Calgary so San Jose exhibičným prvkom. Pozrite si video.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.03.2019 (09:20)     Sekcia sport

V nočnom súboji medzi Vegas Golden Knights a Calgary Flames sa takmer „spestrila“ bitka brankárov. Všetko sa to začalo, keď Matthew Tkachuk nebezpečne vletel do brankára Marca-Andre-Fleuryho. Následne sa doňho pustili hráči Vegas a dokonca dostal aj pár rán hokejkou od samotného brankára. To divoký mladík Tkachuk nenechal len tak.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.11.2019 (12:20)     Sekcia sport

Mattthew Tkachuk sa v zápase svojho Calgary proti Nashvillu predviedol. Najprv v poslednej minúte zápasu vyrovnal skóre na 5:5 a jeho čarovný moment prišiel v následnom predĺžení, v ktorom predviedol neskutočné zakončenie s hokejkou medzi nohami. Jeho víťazný gól ohúril celú NHL.

Calgary Flames si udržali kľúčového útočníka, Matthew Tkachuk sa upísal klubu na tri roky

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     25.09.2019 (22:43)     Sekcia sport

Americký hokejový útočník Matthew Tkachuk už nie je v zámorskej NHL obmedzeným voľným hráčom. Týždeň pred štartom nového ročníka profiligy podpísal produktívny krídelník zmluvu na tri ...

Matthew Tkachuk bude pokračovať v Calgary, podpíše novú zmluvu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.08.2019 (09:10)     Sekcia sport

Americký hokejista Matthew Tkachuk bude v zámorskej NHL aj naďalej obliekať dres Calgary Flames.

Calgary si udržalo kľúčového útočníka, Tkachuk podpísal novú zmluvu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.09.2019 (16:25)     Sekcia sport

Americký hokejový útočník Matthew Tkachuk už nie je v zámorskej NHL obmedzeným voľným hráčom.

NHL: Tkachuk podpísal s Calgary novú 3-ročnú zmluvu na 21 mil. dolárov

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     25.09.2019 (16:54)     Sekcia sport

Hokejista Calgary Flames Matthew Tkachuk (vpravo).

NHL: Tkachuk bude pokračovať v Calgary, podpíše novú zmluvu

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     03.08.2019 (09:13)     Sekcia sport

Americký hokejista Matthew Tkachuk bude v zámorskej NHL aj naďalej obliekať dres Calgary Flames. Generálny manažér "plameňov" Brad Treliving oznámil, že obmedzený voľný hráč ...

Zadovka v páde. Pánikova paráda je medzi najkrajšími prihrávkami

Zdroj Zdroj: pravda.sk     31.05.2020 (15:01)     Sekcia sport

Pripomeňte si prihrávku Richarda Pánika s hokejkou medzi nohami, ktorou nahneval hráčov súpera a potešil fanúšikov Capitals.

Boris Sádecký dal do 23. narodenín najkrajší gól KHL aj extraligy, ale za experta sa nepovažuje

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     21.04.2020 (00:00)     Sekcia sport

V októbri 2017 zdvihol divákov Slovana Bratislava zo sedadiel. Dvadsaťročný Boris Sádecký strelil Jaroslavli gól sezóny. Nádherne sa vyhol obrancovi a brankára prekonal s hokejkou medzi nohami. Svoje schopnosti opäť preukázal aj v extralige.

Nováčik Young rozhodol v poslednej sekunde predĺženia, Denver a Oklahoma City doma zaváhali

Dobre to zahral, chlapec. Young rozhodol zo vzduchu v poslednej sekunde predĺženia

Liptáci dve tretiny vyhrávali, Poprad nakoniec zápas otočil a zvíťazil po predĺžení

Kanadu ťahá za zlatom farboslepý útočník: Práve preto hrám s bielou hokejkou

Dressel získal tretie zlato, stal sa najrýchlejším šprintérom

ATP Atlanta: Austrálčan Matthew Ebden postúpil do 2. kola na turnaji

Neuveriteľné! Kanada vyrovnala v poslednej sekunde a v predĺžení rozhodla

Hráči sú spokojní so súčasným formátom predĺženia, vadí im pravidlo o zdržiavaní hry

Minsk zvíťazil vďaka gólu v poslednej minúte

Tĺkli sa medzi sebou, padli na dno NHL. Blues sa neopustili a vzali rekord legendárnej Demitrovej partii

A. Štrauch sa po sezóne v Nových Zámkoch vrátil do Popradu

Šatan pri rozlúčke Slovana s extraligou dvíhal nad hlavu trofej, pri návrate je už prezidentom zväzu

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ