Matthew Tkachuk v predposlednej sekunde predĺženia s hokejkou medzi nohami vystrelil 36-ročný rekord

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.11.2019 (00:00)     Sekcia sport

Bol hrdina jedenásťgólovej „halloweenskej“ drámy v Nashville. V čase 59:21 dorážkou vyrovnal na 5:5 a 1,6 sekundy pred koncom predĺženia rozhodol. Pozor, nie hocijako. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.03.2019 (09:20)     Sekcia sport

V nočnom súboji medzi Vegas Golden Knights a Calgary Flames sa takmer „spestrila“ bitka brankárov. Všetko sa to začalo, keď Matthew Tkachuk nebezpečne vletel do brankára Marca-Andre-Fleuryho. Následne sa doňho pustili hráči Vegas a dokonca dostal aj pár rán hokejkou od samotného brankára. To divoký mladík Tkachuk nenechal len tak.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.11.2019 (12:20)     Sekcia sport

Mattthew Tkachuk sa v zápase svojho Calgary proti Nashvillu predviedol. Najprv v poslednej minúte zápasu vyrovnal skóre na 5:5 a jeho čarovný moment prišiel v následnom predĺžení, v ktorom predviedol neskutočné zakončenie s hokejkou medzi nohami. Jeho víťazný gól ohúril celú NHL.

Calgary Flames si udržali kľúčového útočníka, Matthew Tkachuk sa upísal klubu na tri roky

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     25.09.2019 (22:43)     Sekcia sport

Americký hokejový útočník Matthew Tkachuk už nie je v zámorskej NHL obmedzeným voľným hráčom. Týždeň pred štartom nového ročníka profiligy podpísal produktívny krídelník zmluvu na tri ...

Matthew Tkachuk bude pokračovať v Calgary, podpíše novú zmluvu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.08.2019 (09:10)     Sekcia sport

Americký hokejista Matthew Tkachuk bude v zámorskej NHL aj naďalej obliekať dres Calgary Flames.

Calgary si udržalo kľúčového útočníka, Tkachuk podpísal novú zmluvu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.09.2019 (16:25)     Sekcia sport

Americký hokejový útočník Matthew Tkachuk už nie je v zámorskej NHL obmedzeným voľným hráčom.

NHL: Tkachuk podpísal s Calgary novú 3-ročnú zmluvu na 21 mil. dolárov

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     25.09.2019 (16:54)     Sekcia sport

Hokejista Calgary Flames Matthew Tkachuk (vpravo).

NHL: Tkachuk bude pokračovať v Calgary, podpíše novú zmluvu

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     03.08.2019 (09:13)     Sekcia sport

Americký hokejista Matthew Tkachuk bude v zámorskej NHL aj naďalej obliekať dres Calgary Flames. Generálny manažér "plameňov" Brad Treliving oznámil, že obmedzený voľný hráč ...

Nováčik Young rozhodol v poslednej sekunde predĺženia, Denver a Oklahoma City doma zaváhali

Zdroj Zdroj: sme.sk     01.04.2019 (08:21)     Sekcia sport

Líder ligy z Milwaukee nechal odpočívať viaceré hviezdy.

Dobre to zahral, chlapec. Young rozhodol zo vzduchu v poslednej sekunde predĺženia

Zdroj Zdroj: pravda.sk     01.04.2019 (09:00)     Sekcia sport

Basketbalisti Denveru nečakane zakopli doma s Washingtonom 90:95 v zápase NBA a znížili svoju šancu obsadiť prvú priečku v Západnej konferencii.

Kanadu ťahá za zlatom farboslepý útočník: Práve preto hrám s bielou hokejkou

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.05.2019 (00:00)     Sekcia sport

Kanadský tím si zahrá po dvoch rokoch opäť finále majstrovstiev sveta vďaka víťazstvu nad Českom 5:1. Strojcom hladkého trimfu bol aj Anthony Mantha. Okrem toho, že útočník Kanady patrí s Markom Stoneom medzi najproduktívnejších hráčov „javorových listov“, na turnaji zaujal čisto bielou hokejkou.