Masters: Polášek s Dodigom prehrali s párom Ram, Salisbury

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.11.2019 (14:48)     Sekcia sport

TENIS-MASTERS: POLÁŠEK S DODIGOM PREHRALI S PÁROM KUBOT, MELO

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.11.2019 (21:06)     Sekcia sport

Slovensko-chorvátsky pár Filip Polášek (vľavo) a Ivan Dodig, archívne foto

Polášek je druhý slovenský deblista v top 10, napodobnil Mečířa

Zdroj Zdroj: pravda.sk     02.11.2019 (19:09)     Sekcia sport

Filip Polášek s Ivanom Dodigom však prehrali v Paríži s ruským párom Karen Chačanov, Andrej Rubľov 6:7 (7), 6:0, 9:11.

ONLINE: Polášek s Dodigom prehrali druhý set

Zdroj Zdroj: pravda.sk     30.01.2020 (02:20)     Sekcia sport

Stav semifinále štvorhry na Australian Open medzi slovensko-chorvátskym párom Polášek, Dodig a Purcellom so Savillom je 1:1 na sety.

US Open: Polášek s Dodigom neuspeli v 1. kole štvorhry

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.09.2020 (08:45)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom neuspeli v 1. kole štvorhry na grandslamovom turnaji US Open. Ako nasadené štvorky prehrali s britským párom Neal Skupski, Jamie Murray 3:6, 5:7. Aj vlani stroskotali vo Flushing Meadows hneď na úvodnej prekážke.

Polášek s Dodigom vyradili legendárnych Bryanovcov, Kyrgios opäť vyvádzal

Zdroj Zdroj: pravda.sk     15.08.2019 (09:57)     Sekcia sport

Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom sa prebojovali do štvrťfinále štvorhry na turnaji ATP Masters 1000 v Cincinnati.

Polášek s Dodigom nedali Britom šancu. V Cincinnati zabojujú o titul

Zdroj Zdroj: pravda.sk     17.08.2019 (22:33)     Sekcia sport

Filip Polášek s Ivanom Dodigom si v Cincinnati poradili s britským párom Jamie Murray, Neal Skupski 6:1 a 6:4.

ATP Šanghaj: Polášek s Dodigom prehrali vo štvrťfinále deblu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.10.2019 (12:06)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom prehrali vo štvrťfinále štvorhry na turnaji ATP v čínskom Šanghaji.

ATP Paríž: Polášek s Dodigom skončili v semifinále na rakete dua Chačanov - Rubľov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.11.2019 (19:23)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom sa neprebojovali na finále štvorhry na turnaji ATP Masters 1000 v Paríži.

ATP Finals: Polášek s Dodigom prehrali na úvod s duom Kubot - Melo

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.11.2019 (15:50)     Sekcia sport

Slovenskému tenistovi Filipovi Poláškovi nevyšiel debut na deblovom turnaji majstrov v Londýne. Spoločne s Chorvátom Ivanom Dodigom prehrali v úvodnom vystúpení v skupine Jonasa Björkmana s druhým nasadeným poľsko-brazílskym párom Lukasz Kubot, Marcelo Melo 6:4, 4:6, 5:10.

ATP Paríž: Polášek s Dodigom sú už len dve víťazstva od účasti na Turnaji majstrov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.10.2019 (13:15)     Sekcia sport

Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom uspeli v prvom kole štvorhry na prestížnom turnaji kategórie ATP Masters 1000 v Paríži.

ATP Cincinnati: Polášek s Dodigom do štvrťfinále, vyradili Bryanovcov

Polášek s Dodigom postúpili na turnaji v Cincinnati do semifinále štvorhry

ATP Miami: Filip Polášek s Ivanom Dodigom končia pred bránami finále

Polášek je dve víťazstvá od Turnaja majstrov, s Dodigom musia v Paríži postúpiť aspoň do semifinále

Polášek s Dodigom vypadli na turnaji v Paríži v semifinále, nestačili na ruskú dvojicu

MASTERS: POLÁŠEK S DODIGOM STRATILI ŠANCU NA SEMIFINÁLE

Slovensko bude mať zastúpenie na Turnaji majstrov, medzi elitu sa prebojovali Polášek s Dodigom

Masters: Polášek s Dodigom vyhrali záverečný duel v skupine

Polášek s Dodigom si semifinále v Šanghaji nezahrajú, ale stále majú šancu postúpiť na turnaj Masters

Polášek nezískal svoj 15. deblový titul na okruhu ATP, s Dodigom prehrali finále v Aucklande

Polášek získal najcennejší titul v kariére, s Dodigom ovládli debla na turnaji Masters v Cincinnati

Polášek v semifinále stratil päť podaní za sebou: Stratil som okuliare, loptičku som ledva trafil

ATP Dubaj: Polášek s Dodigom prehrali hneď prvý zápas

ONLINE: Rajeev Ram/Joe Salisbury - Ivan Dodig/Filip Polášek (finále Australian Open)

Polášek s Dodigom sa chcú stať najlepším párom na svete

Polášek s Dodigom prehrali trojsetovú bitku a nepostúpili do finále Australian Open

ATP Antalya: Polášek s Dodigom si zahrajú o titul vo štvorhre

Polášek s Dodigom nepostúpili ďalej, Djokovič sa neprebojoval medzi najlepšiu štvoricu

Prvý zápas od triumfu na Australian Open. Polášek s Dodigom prehrali

Rýchly koniec v Dubaji. Polášek s Dodigom vypadli hneď v 1. kole

Wimbledon: Polášek postúpil prvýkrát do štvrťfinále mužského debla

Polášek si zahrá osemfinále debla na Australian Open, s Dodigom vyzvú sedmičky „pavúka“

Polášek s Dodigom sa chcú sústrediť na veľké turnaje, cieľom je stať sa najlepším párom na svete

Výborný vstup. Polášek s Dodigom idú v Miami ďalej

Polášek s Dodigom vo forme. Z Pekingu vyprevadili svetovú päťku

Napínavý boj o Finals v Londýne. Polášek s Dodigom skončili v semifinále

ATP Kitzbühel: Polášek s Dodigom postúpili do semifinále

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ