Predstavili trať pretekov Rely Dakar, prvýkrát mieri do Ázie

Zdroj Zdroj: ta3.sk     20.11.2019 (19:30)     Sekcia sport

Najbližšia edícia motoristického podujatia Rely Dakar bude mať spolu dvanásť etáp a potrvá od 5. do 17. januára 2020. Jazdiť sa bude v Saudskej Arábii a organizátori prezradili, že štart bude v Džidde a cieľ v Qidiyahu neďaleko hlavného mesta Rijád. čítaj celý článok

Organizátori predstavili trať Rely Dakar 2020

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     20.11.2019 (14:08)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko na KTM počas 8. etapy 41. ročníka Rely Dakar zo San Juan de Marcona do Pisca 15. januára 2019.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.11.2019 (14:19)     Sekcia sport

Organizátori Rely Dakar v stredu zverejnili trasu ročníka 2020. Dvanásťdňové podujatie sa tentoraz uskutoční v Saudskej Arábii, začne sa 5. januára a na jazdcov čaká 7800 km. Štart bude v Džidde, cieľ v zábavnom komplexe Qiddiya neďaleko Rijádu.

Rely Dakar prvýkrát zamieri do Ázie, Svitka s Jakešom označili za legendy

Zdroj Zdroj: sme.sk     20.11.2019 (16:17)     Sekcia sport

Najdlhšia bude 9. etapa.

Predstavili trať Rely Dakar. Svitka a Jakeša čaká v Saudskej Arábii peklo

Zdroj Zdroj: pravda.sk     20.11.2019 (19:17)     Sekcia sport

Na štarte sa predstaví aj dvojnásobný majster sveta v F1 Fernando Alonso.

Nad 43. ročníkom Rely Dakar visí viacero otáznikov, riaditeľ súťaže David Castera pripúšťa rôzne scenáre

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.05.2020 (00:00)     Sekcia sport

Zvyčajne v máji zverejní spoločnosť Amaury Sport Organization (A.S.O) trať nasledujúceho ročníka Rely Dakar a inak to nemalo byť ani tentoraz.

Motocyklový pretekár Š. Svitko o príprave na Rely Dakar

Zdroj Zdroj: ta3.sk     30.12.2019 (20:35)     Sekcia sport

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. Toto príslovie si vzal za svoje aj Štefan Svitko. Náš najúspešnejší motocyklový jazdec finišuje s prípravou na Rely Dakar, ktorá sa prvýkrát uskutoční v Saudskej Arábii. Bez tréningu nevynechá na konci roka ani jeden deň a oddychovať neplánuje ani prvé dni po príchode do dejiska slávnych púštnych pretekov.

Fernando Alonso pred štartom Rely Dakar: Nebudem najrýchlejší

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.01.2020 (20:05)     Sekcia sport

Jedným z hlavných lákadiel 42. ročníka motoristických pretekov Rely Dakar bude účasť Španiela Fernanda Alonsa.

Rely Dakar: Štefan Svitko v 2. etape tesne zdolal Ivana Jakeša

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     06.01.2020 (13:20)     Sekcia sport

Pondelňajšia druhá etapa 42. ročníka pretekov Rely Dakar v Saudskej Arábii sa skončila triumfom Rossa Brancha z Botswany na motocykli KTM.

Očakávané rozhodnutie organizátorov Rely Dakar. Dojemný odkaz Ivana Jakeša po tragédii

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.01.2020 (20:39)     Sekcia sport

Organizátori motoristických pretekov Rely Dakar 2020 sa rozhodli zrušiť pondelkovú ôsmu etapu v kategórii motocyklov a štvorkoliek.

Motocyklista Š. Svitko nielen o presune Rely Dakar

Zdroj Zdroj: ta3.sk     14.03.2019 (00:00)     Sekcia sport

Od budúceho roka bude Rely Dakar hostiť Saudská Arábia. Nielen o zmene dejiska svetového motoristického podujatia, ktoré sa sťahuje z Južnej Ameriky do juhozápadnej Ázie, sme sa porozprávali s našim najúspešnejším motocyklovým pretekárom Štefanom Svitkom.

Rely Dakar: Štefan Svitko vypadol pred poslednou etapou z najlepšej desiatky

Rely Dakar poznačila tragédia, v siedmej etape zomrel Paulo Goncalves

Svitko nemal na Rely Dakar najlepší deň, súboj o pódium bude dramatický (video)

Svitko je na Rely Dakar už v elitnej desiatke, Sunderland po páde odstúpil (video)

Štefan Svitko mal v 11. etape Rely Dakar slabší štart a vypadol aj z elitnej desiatky (video)

Rely Dakar opúšťa Južnú Ameriku, organizátori prezradili miesto budúceho ročníka

Rely Dakar: Prvé pódium pre Alonsa, v súťaži automobilov triumf Serradoriho

Rely Dakar: Štefan Svitko sa dostal do elitnej desiatky celkového poradia

V predposlednej etape Rely Dakar skončil Svitko na 15. mieste

Svitko v druhej etape Rely Dakar zdolal Jakeša, ale víťazom sa stal Branch (video)

Rely Dakar: Štefan Svitko zopakoval výsledok z 3. etapy. Ivan Jakeš už ôsmy raz nedokončil

Rely Dakar: Ricky Brabec ovládol tretiu etapu, Jakeš aj Svitko zaostali

Svitko je na Rely Dakar stále v top desiatke, v 7. etape bol pri tragickej nehode Goncalvesa (video)

Fernando Alonso ani s hviezdnym navigátorom pri debute na Rely Dakar na víťazstvo nemyslí

Brabec vyhral tretiu etapu Rely Dakar, Svitkovi nevyšiel posledný úsek a bol až za Jakešom

Predstavili trať budúcoročnej Tour. Sagan bude mať menej šancí

Svitko na Rely Dakar znížil manko na elitnú desiatku, štvrtú etapu vyhral Sunderland (video)

Štefan Svitko mieri na jedenástu Rely Dakar, organizátori ho považujú za legendu

Svitko skončil v šiestej etape Rely Dakar v elitnej desiatke, Krejčí musel po páde odstúpiť (video)

Organizátori Rely Dakar zrušili ôsmu etapu, zosnulému Goncalvesovi poslal odkaz aj Jakeš

Rely Dakar: Svitko v skrátenej etape ďaleko za najlepšími, zostáva však v top 10

Štefan Svitko skončil na Rely Dakar tesne za Top 10, celkovým víťazom sa stal Ricky Brabec

Svitko skončil v prvej etape Rely Dakar na 19. mieste, Jakeš dostal 40-minútovú penalizáciu

Svitko skončil na Rely Dakar hneď za elitnou desiatkou

Štefan Svitko je na Rely Dakar stále v top 10, víťazom deviatej etapy sa stal Quintanilla (video)

Rely Dakar: Quintanilla víťazom deviatej etapy, Svitko sa udržal v elitnej desiatke

Dakar spoznal šampiónov. Svitko sa do elitnej desiatky nezmestil

Rely Dakar sa sťahuje z Južnej Ameriky. Bude to dobrodružstvo

Rely Dakar sa sťahuje už na štvrtý kontinent

Svitko finišuje s prípravou, čaká ho jeho jedenásta Rely Dakar

Rely Dakar: Štefan Svitko obsadil konečnú jedenástu priečku

Otrasený Svitko zverejnil video. Opísal tragické chvíle na Rely Dakar

Rely Dakar: Svitko sa snažil pomôcť pri tragickej nehode, nakoniec skončil na 14. mieste

HOSŤ V ŠTÚDIU: Motocyklista I. Jakeš o Rely Dakar 2020

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ