NHL: Montreal Pittsburghu podľahol, Tatarov gól nepomohol

Zdroj Zdroj: ta3.sk     15.02.2020 (07:41)     Sekcia sport

Slovenský útočník Tomáš Tatar strelil jediný gól Montrealu v piatkovom zápase NHL na ľade Pittsburghu. Jeho tím však prehral 1:4. Celkovo v štyroch piatkových zápasoch zámorskej profilige sa už ďalší Slováci nepredstavili. čítaj celý článok

NHL: Montreal nestačil na Nashville, nepomohol ani Tatarov gól

Zdroj Zdroj: ta3.sk     15.02.2019 (08:22)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil jediný gól Montrealu pri prehre na ľade Nashvillu 1:3 vo štvrtkovom stretnutí zámorskej NHL. Dvadsaťosemročný krídelník vyrovnal v 46. min na priebežných 1:1, hráči domáceho tímu však v tretej tretine pridali ďalšie dva zásahy, Montreal sa už nepresadil.

NHL: Tatarov Montreal podľahol v Buffale 4:5 po predĺžení

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.10.2019 (06:56)     Sekcia sport

Ilustračná fotografia.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.02.2020 (06:55)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil 21. gól v tejto sezóne NHL, jeho Montreal však v noci na sobotu podľahol v Pittsburghu 1:4.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     21.10.2019 (06:37)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil gól v nedeľnom zápase NHL. Jeho Montreal Canadiens však prehral na ľade Minnesoty Wild 3:4. Pre 28-ročného útočníka to bol tretí gól a siedmy bod v tejto sezóne.

Tatarov gól Montrealu nepomohol. Jurčo bojuje v Edmontone o priestor

Zdroj Zdroj: pravda.sk     21.10.2019 (06:30)     Sekcia sport

Gól Tomáša Tatara nepomohol Montrealu k bodom a tréner klubu hokejovej NHL Claude Julien po zápase poriadne soptil.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     15.12.2019 (09:20)     Sekcia sport

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar skóroval v sobotňajšom dueli zámorskej NHL proti Detroitu, ale jeho Montreal podľahol "červeným krídlam" tesne 1:2. Pre rodáka z Ilavy to bol dvanásty gól v ...

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.02.2019 (07:43)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Tomáš Tatar dvakrát asistoval, ale Montreal napriek tomu podľahol domácej Floride 3:6 v nedeľňajšom stretnutí severoamerickej NHL. Tatar už má na konte 43 ...

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.03.2019 (07:22)     Sekcia sport

Tatarov Montreal zaváhal s Pittsburghom.

NHL: Tatarov gól nezabránil prehre Montrealu s Detroitom

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     15.12.2019 (07:27)     Sekcia sport

Na snímke tréner Montreal Canadiens Claude Julien.

Černák uspel v prvej formácii Tampy, Tatarov Montreal dokázal streliť len jeden gól

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ