Keninová a Andreescuová sa predstavia v júni na turnaji v Charlestone

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.05.2020 (09:45)     Sekcia sport

Víťazka vlaňajšieho tenisového grandslamu US Open Bianca Andreescuová sa predstaví v júni na turnaji v Charlestone, ktorý organizuje Tennis Channel. čítaj celý článok

WTA Charleston: Domáca Keninová postúpila do 2. kola turnaja

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.04.2019 (18:17)     Sekcia sport

Domáca tenistka Sofia Keninová nasadená ako trinásta zdolala v pondelňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA v americkom Charlestone Nemku Sabine Lisickú 7:5, 6:4.

WTA Finals: Andreescuová odstúpila, proti Svitolinovej nastúpi Keninová

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     31.10.2019 (15:40)     Sekcia sport

Kanadská tenistka Bianca Andreescuová odstúpila z MS WTA Tour v čínskom Šen-čene.

Andreescuová odstúpila z Turnaja majsteriek, nahradí ju Keninová

Zdroj Zdroj: sme.sk     31.10.2019 (15:44)     Sekcia sport

Kanaďanka nedohrala zápas proti Plíškovej.

Keninová postúpila do 2. kola na turnaji WTA vo Wu-chane

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     23.09.2019 (14:55)     Sekcia sport

Na snímke Sofia Keninová.

Andreescuová nebude hrať na turnaji v Cincinnati, Serena Williamsová to zváži

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.08.2019 (09:18)     Sekcia sport

Kanadská tenistka Bianca Andreescuová sa odhlásila z turnaja WTA v Cincinnati. Rozhodla sa tak ihneď po triumfe na turnaji v Toronte, na ktorom jej vo finále za stavu 3:1 skrečovala Američanka Serena Williamsová.

WTA Toronto: Američanka Keninová do semifinále turnaja

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.08.2019 (22:54)     Sekcia sport

Americká tenistka Sofia Keninová sa prebojovala do semifinále dvojhry na turnaji WTA v Toronte.

WTA Kuang-čou: Keninová víťazkou turnaja, vo finále zdolala Stosurovovú

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     21.09.2019 (12:32)     Sekcia sport

Američanka Sofia Keninová získal titul vo dvojhre na turnaji WTA v čínskom Kuang-čou. Ako tretia nasadená si poradila s Austrálčankou Samanthou Stosurovou 6:7 (4), 6:4, 6:2.

Australian Open: Vo finále zabojuje o titul Keninová proti Muguruzovej

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     30.01.2020 (06:42)     Sekcia sport

Americká tenistka Sofia Keninová a Španielka Gabriela Muguruzová sa stretnú vo finále ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open. Štrnásta nasadená Keninová zdolala v prvom semifinále domácu svetovú jednotku Ashleigh Bartyovú 7:6 (6), 7:5, nenasadená Muguruzová si potom poradila s turnajovou štvorkou Rumunkou Simonou Halepovou 7:6 (8) a 7:5.

WTA Lyon: Do finále Keninová a Friedsamová

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.03.2020 (21:10)     Sekcia sport

Americká tenistka Sofia Keninová postúpila do finále dvojhry na turnaji WTA v Lyone. Najvyššie nasadená hráčka zdolala v sobotňajšom semifinále Belgičanku Alison van Uytvanckovú v troch setoch 7:6 (5), 6:7 (2) a 7:6 (2).

WTA Acapulco: Wang Ja-fan a Keninová vo finále turnaja

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.03.2019 (08:03)     Sekcia sport

Vo finále dvojhry na turnaji WTA v mexickom Acapulcu sa stretnú Číňanka Wang Ja-fan a Američanka Sofia Keninová.

Keninová získala po trojsetovom súboji svoj prvý grandslam

Keninová zvíťazila nad Sevastovovou a na turnaji WTA na Mallorke si zahrá vo finále

Slovenky sa v novembri predstavia na turnaji v Michalovciach

FC Barcelona je opäť v Michalovciach, na mládežníckom turnaji sa predstavia aj FC Sevilla či Olympiakos Pireus

Keysová získala titul v Charlestone, vo finále zdolala Wozniacku

Senzačný titul. Keninová je po obrate šampiónkou Australian Open

WTA Mallorca: Keninová víťazkou turnaja

US Open: Andreescuová získala prvý Grandslam, Williamsová prehrala ďalšie finále v rade

Australian Open: Keninová zdolal svetovú jednotku Bartyovú a je premiérovo vo finále

Analýza zápasu Andreescuová – Mertensová: Mladá Kanaďanka bude valiť ďalej

Australian Open: Sofia Keninová zvládla finále a získala prvý grandslamový titul v kariére

Keninová v semifinále Australian Open vyradila svetovú jednotku, do finále neprešla ani Halepová (video)

Z titulu na Australian Open sa teší finálová debutantka, Keninová otočila zápas s Muguruzovou

Svetová jednotka vyradila Kvitovú, semifinále Australian Open si zahrá aj Keninová (video)

WTA Toronto: Serena Williamsová vyzve vo finále domácu Andreescuovú

WTA Mallorca: Benčičová postúpila do finále

WTA Toronto: Karolína Plíšková postúpila do štvrťfinále turnaja

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ