Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.10.2020 (22:48)     Sekcia sport

Futbalisti Bayernu Mníchov postúpili do 2. kola Nemeckého pohára. čítaj celý článok

DFB Pokal ONLINE: RB Leipzig - FC Bayern Mníchov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.05.2019 (00:00)     Sekcia sport

Bude sa Bayern Mníchov tešiť v tejto sezóne aj z ďalšej trofeje? Sledujte finálový zápas DFB Pokal ONLINE na Šport.sk!

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.01.2021 (23:30)     Sekcia sport

Obrovská senzácia sa zrodila v šestnásťfinále Nemeckého pohára (DFB Pokal). Obhajca trofeje a veľký favorit na víťazstvo Bayern Mníchov vypadol s druholigovým Holstein Kiel. Zápas sa po riadnej hracej dobe a predĺžení skončil nerozhodne 2:2. Na rad prišli penalty, v ktorých bol úspešnejší domáci celok.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     24.04.2019 (22:45)     Sekcia sport

Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili na pôde Werderu Brémy 3:2 a postúpili do finále Pohára DFB.

ONLINE: Bayer Leverkusen - Bayern Mníchov (DFK Pokal)

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.07.2020 (00:00)     Sekcia sport

Finále DFK Pokal medzi Leverkusenom a Bayernom Mníchov môžete sledovať ONLINE na Šport.sk!

Bayern Mníchov proti Norimbergu bez dvoch opôr

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.04.2019 (19:45)     Sekcia sport

Franck Ribery a Arjen Robben pravdepodobne nenastúpia za Bayern Mníchov v nedeľňajšom zápase 31. kola nemeckej futbalovej Bundesligy v Norimbergu.

DFB Pokal: Bayern Mníchov v 1. kole proti Cottbusu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.06.2019 (21:11)     Sekcia sport

Obhajca trofeje Bayern Mníchov odohrá prvý duel futbalového pohára DFB s FC Energie Cottbus.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     05.02.2020 (23:20)     Sekcia sport

Futbalisti Leverkusenu, Unionu Berlín, Bayernu Mníchov a Saarbrückenu postúpili v stredu do štvrťfinále Nemeckého pohára.

DFB Pokal: Bayern Mníchov zdolal Frankfurt a postúpil do finále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.06.2020 (22:45)     Sekcia sport

Futbalisti Bayernu Mníchov tretíkrát za sebou postúpili do finále Nemeckého pohára. V stredajšom zápase semifinále zdolali doma Eintracht Frankfurt 2:1.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.08.2019 (08:00)     Sekcia sport

Futbalisti Bayernu Mníchov úspešne vykročili za obhajobou prvenstva v Nemeckom pohári. V pondelkovom súboji 1. kola DFB Pokal-u 2019/2020 zvíťazili na pôde štvrtoligového tímu Energie Cottbus 3:1.

DFB Pokal: Oslabený Bayern sa potrápil s Heidenheimom, po 9 gólovej bitke postúpil do semifinále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.04.2019 (21:21)     Sekcia sport

Futbalisti Bayernu Mníchov postúpili v stredu po divokej prestrelke s druholigovým Heidenheimom do semifinále Nemeckého pohára. O víťazstve Mníchovčanov 5:4 rozhodol až v 84. minúte z pokutového kopu Robert Lewandowski.

Oslabený Bayern sa trápil s Heidenheimom, po 9-gólovej bitke postúpil

Bayern Mníchov sa vrátil na čelo bundesligy

ONLINE: Borussia Dortmund - Bayern Mníchov (nemecký Superpohár)

Stopér Bayernu Mníchov Süle si nezahrá v semifinále DFB Pokal

Bayern Mníchov postúpil do finále pohára, stretne sa s Lipskom

Bayern Mníchov bude proti Atleticu Madrid šetriť dôležitých hráčov

Bayern Mníchov sa dostal medzi štvoricu najlepších

Bayern v osemfinále Ligy majstrov proti Liverpoolu bez troch opôr

Bayern Mníchov s tesným triumfom nad nováčikom z Paderbornu

Bayern Mníchov trápi deravá obrana. Úspechy, ktoré sme dosiahli, sú minulosť, hovorí Müller

FC Bayern Mníchov - Borussia Dortmund

Bayern Mníchov strelil šesť gólov v 3. kole I. bundesligy, Dudova Hertha nezískala ani bod

LIGA MAJSTROV: Obhajca Bayern Mníchov postúpil do osemfinále

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ