Mikuš rozhodol o víťazstve Pardubíc. Skórovali aj Sukeľ, Kudrna, Gernát a Vydarený

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.01.2021 (21:25)     Sekcia sport

Slovenský hokejový obranca Juraj Mikuš v 35. kole českej extraligy gólom rozhodol o triumfe Pardubíc nad Mladou Boleslavou 2:1 po predĺžení. čítaj celý článok

Andrej Kudrna a Juraj Mikuš rozhodli o triumfoch svojich tímov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.02.2021 (20:38)     Sekcia sport

Slovenský obranca Juraj Mikuš bol jediný strelec v dohrávke 10. kola českej hokejovej extraligy medzi Českými Budějovicami a Pardubicami. O víťazstve hostí 1:0 rozhodol gólom už v 13. minúte.

Kudrna rozhodol o víťazstve Litvínova, dôležitým gólom prispel aj Sukeľ

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.01.2022 (21:13)     Sekcia sport

Líder českej hokejovej extraligy z Třinca prehral v utorkovom zápase 38. kola na ľade Vítkovíc 2:5.

Gernát je lídrom medzi obrancami, obrat Pardubíc režírovali Slováci

Zdroj Zdroj: sme.sk     22.11.2020 (21:45)     Sekcia sport

Skóroval aj sparťanský Andrej Kudrna.

Třinec zdolal Liberec a vedie českú ligu, Sukeľ rozhodol o výhre Sparty

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.11.2020 (20:10)     Sekcia sport

Slovenskí hokejisti rozhodli o víťazstve Pardubíc nad Litvínovom 2:1 v piatkovom zápase 21. kola českej extraligy. Prvý presný zásah Dynama zaznamenal po prihrávke Mareka Ďalogu v úvode stretnutia Matej Paulovič, rozhodujúci gól vsietil na začiatku tretej tretiny Juraj Mikuš. Výhrou sa Pardubice odlepili od dna ligovej tabuľky.

Sukeľ s Kudrnom skórovali, Čiliak vychytal Mountfield

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.02.2020 (21:36)     Sekcia sport

Hokejisti Sparty Praha zvíťazili v utorkovom stretnutí českej extraligy na domácom ľade nad Mladou Boleslavou 6:2. V drese "rudých" ku výhre gólovo prispela aj dvojica Slovákov Andrej Kudrna a Matúš Sukeľ.

Kapitán Sukeľ aj Kudrna predĺžili zmluvy s „chemikmi“, z podpisov sa teší aj riaditeľ klubu Hynek

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     25.12.2022 (14:38)     Sekcia sport

Slovenskí hokejoví útočníci Andrej Kudrna a Matúš Sukeľ predĺžili spoluprácu s českým extraligovým klubom

Obranca Mikuš v predĺžení rozhodol o triumfe Pardubíc nad Plzňou

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     29.11.2019 (21:38)     Sekcia sport

Na archívnej snímke Juraj Mikuš.

Dvojgólový obranca Mikuš rozhodol o výhre Pardubíc, Jurčina opäť skóroval

Zdroj Zdroj: sme.sk     29.11.2019 (21:52)     Sekcia sport

Presadili sa aj Hrehorčák a Mikúš.

Kudrna a Sukeľ končia v Sparte Praha, v novom českom klube podpísali viacročné kontrakty

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.05.2021 (10:25)     Sekcia sport

Slovenskí hokejoví útočníci Andrej Kudrna a Matúš Sukeľ podpísali viacročné kontrakty s českým extraligovým klubom HC Verva Litvínov. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.

Sparta zdolala Kladno, gólmi prispeli Sukeľ i Kudrna

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     13.11.2019 (21:26)     Sekcia sport

Matúš Sukeľ, archívna snímka.

NLA: Martin Gernát rozhodol gólom o výhre Lausanne

Miloš Roman prispel dvoma gólmi k víťazstvu Třinca, skórovali aj Mikuš, Paulovič a Sukeľ

Marek Ďaloga a Matej Paulovič s gólom pri výhre Pardubíc

Kudrna skóroval pri víťazstve Sparty Praha, Sukeľ pridal asistenciu

Dvojgólový Paulovič pri víťazstve Pardubíc, Ďaloga v predĺžení rozhodol o triumfe Komety

Mikuš bodoval pri výhre Pardubíc. Třincu nestačili ani góly Daňa a Marinčina

Mikuš prispel gólom k víťazstvu Pardubíc na ľade Komety Brno

Paulovič rozhodol o víťazstve Pardubíc. Presadili sa aj Daňo, Marcinko či Haščák

Dravecký dvoma gólmi rozhodol o víťazstve Třinca nad Spartou Praha

Gól Róberta Lantošiho nestačil. Nový kapitán Sukeľ priviedol Litvínov k víťazstvu

Juraj Mikuš definitívne hráčom Pardubíc

M. Sukeľ rozhodol o triumfe Sparty Praha v Litvínove 4:3

Martin Gernát s gólom a asistenciou pri výhre Třinca, Lukáš Cingel rozhodol o víťazstve

Gólový večer Slovákov. Kudrna režíroval výhru Litvínova, Faško-Rudáš zachránil bod Libercu

Gernát rozhodol o výhre Třinca nad Vítkovicami v českej extralige

Martin Gernát rozhodol o výhre Třinca nad Vítkovicami

Už nemôžem jesť hamburger deň pred zápasom, vraví líder defenzívy Pardubíc Juraj Mikuš

Jágr pri návrate s gólom, v českej extralige skórovali aj Mikúš a Dej

Sparta vyhrala vo Vítkoviciach, Sukeľ skóroval

Rastislav Tybor sa blysol hetrikom pri víťazstve Pardubíc

Sukeľ a Gríger skórovali v českej extralige. Faško-Rudáš prispel dvomi asistenciami

Martin Gernát: Ak sa už návrat do Ameriky nepodarí, svet sa nezrúti. Som vďačný za Švajčiarsko

Mikúš rozhodol o víťazstve, Jánošík bol jediný strelec svojho tímu

Lunter v predĺžení rozhodol o výhre Mladej Boleslavi, skórovali aj Sklalický s Mikušom

Mikúš prispel asistenciou k víťazstvu Karlových Varov, bodoval aj Matúš Sukeľ

Godla vychytal nulu, Čiliak asistoval pri góle. Slovenskí brankári zaujali v Česku

Matúš Sukeľ v Slovane nevidel peniaze od októbra

NLA: V súboji Slovákov uspel Martin Gernát, gólom pomohol k vysokej výhre Lausanne

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ