Matej Paulovič s gólom a asistenciou pri výhre Pardubíc, Konrád vychytal triumf

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.01.2021 (21:25)     Sekcia sport

Slovenský útočník Matej Paulovič prispel gólom a asistenciou k víťazstvu Pardubíc nad Vítkovicami 3:0 v utorkovom zápase 37. kola najvyššej českej hokejovej súťaže. Domáci vyhrali štvrtý duel za sebou a poskočili v tabuľke na 7. priečku. čítaj celý článok

Marek Ďaloga a Matej Paulovič s gólom pri výhre Pardubíc

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     21.01.2021 (20:25)     Sekcia sport

Slovenskí hokejisti Marek Ďaloga a Matej Paulovič skórovali pri víťazstve Pardubíc vo štvrtkovom zápase 38. kola českej extraligy na ľade Energie Karlove Vary 4:3.

Paulovič rozhodol o víťazstve Pardubíc. Presadili sa aj Daňo, Marcinko či Haščák

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     24.09.2021 (21:28)     Sekcia sport

Slovenský útočník Matej Paulovič strelil víťazný gól hokejistov Pardubíc do siete Českých Budějovíc pri výhre 3:2 v piatkovom zápase 7. kola najvyššej českej hokejovej súťaže. O rozhodnutie sa postaral v presilovke v 55. minúte.

Matej Paulovič zahviezdil pri výhre Pardubíc, skóroval aj Marek Hecl

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.02.2022 (20:51)     Sekcia sport

Hokejisti Pardubíc zvíťazili vo štvrtkovej predohrávke 51. kola českej extraligy na domácom ľade nad Litvínovom 6:5 po predĺžení.

Dvojgólový Paulovič pri víťazstve Pardubíc, Ďaloga v predĺžení rozhodol o triumfe Komety

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.09.2021 (19:00)     Sekcia sport

Slovenský hokejový útočník Matej Paulovič prispel v 2. kole českej ligy dvoma gólmi k víťazstvu Pardubíc v Mladej Boleslavi 4:3. Už v prvej minúte otvoril skóre a v záverečnej časti vyrovnal na 3:3 O triumfe Dynama rozhodol v 56. minúte svojím druhým gólom David Cienciala.

Paulovič hviezdil v Česku, výrazne pomohol k domácej výhre Pardubíc

Zdroj Zdroj: sme.sk     03.02.2022 (21:09)     Sekcia sport

Blysol sa dvomi gólmi a asistenciou.

Matej Paulovič vyrovnával stav stretnutiam, Juraj Mikuš aj Marek Ďaloga bodovali

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     22.12.2021 (20:59)     Sekcia sport

Slovenský útočník Matej Paulovič skóroval v drese Pardubíc v stredajšej predohrávke 34. kola českej hokejovej extraligy, no hostia prehrali na ľade Komety Brno 3:4. Paulovič prekonal brankára Mateja Tomeka v 37. minúte a vyrovnal na 3:3. Asistoval mu obranca Juraj Mikuš.

Paulovič a Mikuš prispeli k obratu Pardubíc so Spartou. Godla vychytal víťazstvo Litvínova

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     30.12.2020 (21:20)     Sekcia sport

Hokejisti Mountfieldu Hradec Králové vyhrali v stredajšom zápase 31. kola českej extraligy na ľade HC Olomouc 3:2 po samostatných nájazdoch. Asistenciou prispel k úspechu Lukáš Cingeľ.

Štetka strelil prvý gól v českej extralige. V drese Pardubíc skóroval aj Paulovič

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.01.2023 (20:35)     Sekcia sport

Slovenský hokejový útočník Pavol Štetka strelil svoj prvý gól v českej extralige. V stredajšom zápase 27. kola ním prispel k víťazstvu Pardubíc na ľade Kladna 4:1. Skóre zápasu uzavrel v 54. minúte jeho krajan Matej Paulovič.

Konrád nedochytal, Čerešňák skóroval. Marcinko prihral na víťazný gól Třinca

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     21.10.2022 (21:41)     Sekcia sport

Hokejisti Pardubíc vyhrali v piatkovom zápase 13. kola českej extraligy nad Hradcom Králové 5:2. Na víťazstve sa gólovo podieľal aj slovenský obranca Peter Čerešňák, jeho spoluhráč a krajan Matej Paulovič si pripísal asistenciu.

Paulovič strelil Kladnu dva góly, presadili sa aj Pospíšil a Lantoši

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     22.01.2023 (20:14)     Sekcia sport

Hokejisti Pardubíc zvíťazili nad hráčmi Kladna v nedeľnom zápase 40. kola českej extraligy 4:2. Dva góly strelil slovenský krídelník Matej Paulovič.

Triumfy Pardubíc aj Kladna, Hovorka opäť s gólom

Jaroš prispel asistenciou k výhre Belleville, Húska vychytal triumf

Martin Gernát s gólom a asistenciou pri výhre Třinca, Lukáš Cingel rozhodol o víťazstve

Liiga: Pospíšil prispel gólom a asistenciou k výhre Lukko Rauma, Krištof s asistenciou

Matej Paulovič bodoval pri vysokom víťazstve Pardubíc nad Vítkovicami

Liiga: Skalický prispel gólom a asistenciou k vysokej výhre svojho tímu, Rybár inkasoval 7 gólov

Hudáček s gólom a asistenciou pri výhre Liberca, skórovali aj Dravecký a Marcinko

Gernát gólom a asistenciou prispel k víťazstvu Třinca, Čiliak vychytal cenné víťazstvo nad Libercom

Matej Paulovič predĺžil zmluvu s Dynamom Pardubice

Paulovič dal dôležitý gól Konrádovi. Na zápasy proti hviezdam nezabudne

Slovenský hokejista Matej Paulovič opúšťa Hradec Králové, klub s ním už nepočíta

Slováci bodovali pri víťazstvách Třinca i Vítkovíc v českej extralige

Haraslín pomohol asistenciou k výhre Sparty, Macík vychytal čisté konto

Marek Hrivík sa podieľal gólom a asistenciou na výhre Leksandu

Kudrna s gólom pri výhre Sparty nad Libercom, brankár Čiliak s asistenciou

Róbert Lantoši si zapísal do štatistík tri asistencie. Konrád vychytal víťazstvo

Lantoši s Cehlárikom prispeli gólom a asistenciou k výhre Providence

Liiga: Matej Tomek s čistým kontom a prvou výhrou za Kuopio, Krištof skóroval

Mikuš prispel gólom k víťazstvu Pardubíc na ľade Komety Brno

Pospíšil pomohol k výhre svojho tímu gólom a asistenciou, bodovali aj ďalší Slováci

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ