Liiga: Kärpat Oulu v zostave s Krištofom porazil Ilves Tampere

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.02.2021 (20:10)     Sekcia sport

Hokejisti Kärpätu Oulu v zostave so slovenským útočníkom Michalom Krištofom zvíťazili v utorkovom zápase fínskej ligy na ľade Ilvesu Tampere 1:0. Brankár Patrik Rybár tentokrát sedel na lavičke náhradníkov hostí. čítaj celý článok

Liiga: Rybár nezabránil prehre Kärpätu Oulu, Krištof nebodoval

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.01.2020 (20:10)     Sekcia sport

Hokejistii Kärpätu Oulu v zostave so slovenským útočníkom Michalom Krištofom a brankárom Patrikom Rybárom prehrali v šlágri 40. kola fínskej najvyššej súťaže s Tapparou Tampere 2:3.

Liiga: Kärpät Oulu a Tappara Tampere do semifinále, Krištof dvakrát asistoval

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.03.2019 (21:35)     Sekcia sport

V stredajšom štvrtom zápase štvrťfinále play off fínskej hokejovej Liigy zvíťazil Kärpät Oulu na ľade Ilves Tampere 3:2 po predĺžení a postúpil do ďalších bojov, keďže sériu rozhodli jeho hráči vo svoj prospech v jednoznačnom pomere 4:0.

Liiga: Kärpätu Oulu s Michalom Krištofom vyrovnal stav finálovej série

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.04.2019 (22:32)     Sekcia sport

Hokejisti Kärpätu Oulu v zostave so slovenským útočníkom Michalom Krištofom zvíťazili v sobotu vo štvrtom zápase finále play off fínskej Liigy na ľade HPK Hämeenlinna 4:2 a vyrovnali stav série na 2:2.

Liiga: Kärpät Oulu s Michalom Krištofom je už len jeden triumf od finále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.04.2019 (20:40)     Sekcia sport

Hokejisti Kärpätu Oulu so slovenským útočníkom Michalom Krištofom zvíťazili v piatkovom piatom zápase semifinále play off fínskej ligy doma nad IFK Helsinki 2:1 po predĺžení a v sérii vedú 3:2 na zápasy.

Liiga: Michal Krištof s dvomi asistenciami pri triumfe Kärpätu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     22.03.2019 (20:53)     Sekcia sport

Slovenský hokejový útočník Michal Krištof prispel dvomi asistenciami k triumfu Kärpätu Oulu nad Ilves Tampere v piatkovom úvodnom stretnutí štvrťfinále play-off najvyššej fínskej súťaže Liiga.

Liiga: Rybár s Krištofom nezabránili prehre Kärpätu Oulu, Záborský s asistenciou

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.10.2019 (21:18)     Sekcia sport

Aj napriek výraznej prevahe prehrali hokejisti Kärpätu Oulu na domácom ľade s lídrom súťaže z Tappary 2:3 po samostatných nájazdoch.

Kärpät s Krištofom zdolal Hämeenlinnu, vo finále série má mečbal

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.04.2019 (20:31)     Sekcia sport

Hokejisti Kärpätu Oulu v zostave so slovenským útočníkom Michalom Krištofom zvíťazili v piatom zápase finále play off fínskej Liigy nad HPK Hämeenlinna 2:0.

Liiga: Ilves Tampere a Lukko Rauma postúpili do štvrťfinále play-off

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.03.2019 (20:57)     Sekcia sport

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom treťom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad JYP Jyväskylä 4:1 a vyhrali celú sériu pomerom 2:1. Vo štvrťfinále narazia na Kärpät Oulu.

Liiga: Denis Godla nezabránil ďalšej prehre KalPy Kuopio

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.03.2019 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisti Ilves Tampere zvíťazili v piatkovom zápase fínskej Liigy na domácom ľade nad KalPa Kuopio 4:1.

Brankár Patrik Rybár sa vracia zo zámoria do Európy a posilní Kärpat Oulu

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     01.07.2019 (18:31)     Sekcia sport

Fínsky hokejový vicemajster Kärpät Oulu sa dohodol so slovenským reprezentačným brankárom Patrikom Rybárom na jednoročnom kontrakte. Odporúčanie krajana Krištofa Dvadsaťpäťročný ...

Liiga: Záborský prihral na gól pri výhre svojho tímu, s asistencou aj Buček

Liiga: Krištof asistoval pri víťazstve Kärpät Oulu, Godla nezbránil prehre

Liiga: Brankár Rybár asistoval pri vyrovnávajúcom góle, Kärpät ale padol po predĺžení

Liiga: Krivošík a Krištof asistovali, Rybár vychytal triumf Oulu

Liiga: Patrik Rybár inkasoval len jeden gól a pomohol Kärpätu Oulu k štvrtej výhre v rade

Liiga: Michal Krištof má hviezdneho spoluhráča, do materského Kärpätu Oulu sa vracia Jussi Jokinen

Liiga: Záborský skóroval pri víťazstve Tappary Tampere nad Lukko Rauma

Liiga: Hämeenlinna sa ujala vedenia vo finálovej sérii proti Kärpätu Oulu

Liiga: Krištof s gólom a asistenciou pri víťazstve Kärpät Oulu nad TPS Turku

Liiga: Rybár vychytal víťazstvo Kärpätu Oulu, Krištof prispel gólom

Liiga: Michal Krištof skóroval pri výhre Kärpätu Oulu, bodoval aj brankár Rybár

Liiga: Do finále play-off postúpili Oulu a Hämeenlinna, Záborského gól Tappare nestačil

Kärpät s Krištofom v zostave nedokázal vyhrať na ľade Lukko Rauma

Krištof si pripísal dve asistencie v prvom zápase štvrťfinále

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ