Lekári ju v 18 rokoch odpísali. Šampiónka sveta v kickboxe Chochlíková nevylučuje útok na titul UFC

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.02.2021 (20:00)     Sekcia sport

Bojuje v troch disciplínach, je profesionálna vojačka, vyštudovaná športová manažérka, členka Rady ministra pre šport, trénerka a influencerka. Monika Chochlíková (25) dosiahla v K1 a thajskom boxe takmer všetko, vlani po piatich týždňoch prípravy zvládla aj MMA debut v prestížnom Bellatore. čítaj celý článok

Chochlíková po bronze z MS túži po svetovom titule v kickboxe

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     06.08.2019 (14:20)     Sekcia sport

Úspešná slovenská reprezentantka v thajskom boxe a kickboxe Monika Chochlíková dosiahla za dvanásť dní dva veľké úspechy v dvoch športových disciplínach.

Kickboxerka Chochlíková žne úspechy, po bronze vybojovala zlato

Zdroj Zdroj: ta3.sk     07.08.2019 (06:57)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v thajskom boxe a kickboxe Monika Chochlíková dosiahla dva veľké úspechy. Najprv vybojovala v Thajsku bronzovú medailu na majstrovstvách sveta v thajskom boxe a následne získala zlato v Záhrebe na univerzitných majstrovstvách Európy v kickboxe podľa pravidiel K1.

Výborný box, kopy i pohyb. Po historických okamihoch chce Chochlíková aj zlato z MS

Zdroj Zdroj: pravda.sk     07.08.2019 (08:20)     Sekcia sport

Monika Chochlíková dosiahla za dvanásť dní dva veľké úspechy v thajskom boxe a kickboxe.

Kickbox: Monika Chochlíková sa po zlate z MS stane profesionálnou vojačkou

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     30.10.2019 (17:00)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v kickboxe Monika Chochlíková sa po zisku zlatej medaily na 22. majstrovstvách sveta WAKO v Sarajeve stane profesionálnou vojačkou v štruktúrach Vojenského športového centra (VŠC) Dukla.

Slovensko zažilo úspešné majstrovstvá sveta v kickboxe, Chochlíková získala zlato

Zdroj Zdroj: sme.sk     26.10.2019 (12:23)     Sekcia sport

Mayerová bola bronzová.

Majsterka sveta v kickboxe: Máme šikovnejších zápasníkov ako v MMA

Zdroj Zdroj: pravda.sk     19.03.2020 (07:30)     Sekcia sport

Monika Chochlíková zažíva najúspešnejšie obdobie v doterajšej kariére.

Majsterka sveta v kickboxe Chochlíková vstúpila do armády

Zdroj Zdroj: sme.sk     30.10.2019 (15:46)     Sekcia sport

Úspech rodáčky z Trenčína nezostal nepovšimnutý vedením VŠC Dukla Banská Bystrica.

Slovenská boxerka žne úspechy, po bronze vybojovala zlato

Kickbox-MS: Monika Chochlíková získala zlato v K1 žien do 52 kg

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.10.2019 (12:39)     Sekcia sport

Slovenská reprezentácia v kickboxe si úspešne počínala na 22. majstrovstvách sveta WAKO v disciplínach K1, low kick a light kontakt, ktoré sa uskutočnili v Sarajeve.

Slovenských kickboxerov čaká boj o svetové tituly

Zdroj Zdroj: ta3.sk     12.04.2019 (23:26)     Sekcia sport

Vladimír Moravčík a Monika Chochlíková zabojujú v Žiline o svetové profesionálne tituly v kickboxe v druhej najprestížnejšej asociácii Enfusion. Súťažiť sa bude podľa pravidiel K1. 37-ročný Moravčík sa predstaví vo váhovej kategórii do 80 kg, 23-ročná Chochlíková do 52 kg.

Tvrdý kop a škorpiónske ukončenie na zemi. Chochlíková zažiarila v Bellatore

Analýza zápasu E. Svitolinová – S. Williamsová: Dokáže Ukrajinka zastaviť rozbehnutú Serenu?

Po stopách Végha. Slovenka sa predstaví v zámorskom Bellatore

Olympijská šampiónka vyhrala unikátny súboj žrdkárok. Bol to obdivuhodný výkon

Počasie môže prekaziť útok Sagana na štvrtý titul majstra sveta, Belgičan odporúča zrušenie pretekov

Láka šampiónku v kickboxe klietka? Jej tréning viedol mentor slovenského MMA

Po horore v Imole. Šampiónka ukázala jazvu i netradičné tréningové závažie

Williams po 43 rokoch končí ako rodinný podnik. Má nového vlastníka

Keninová získala ďalší titul, v Lyone sa natrápila s nenasadenou hráčkou

Veľká cena Valencie: Joan Mir sa stal majstrom sveta v MotoGP, Suzuki oslavuje titul po 20 rokoch

Prvýkrát od konca sovietskej éry. Rusi ukončili čínske kraľovanie

Rýchlokorčuľovanie-MS: Martina Sáblíková prišla o titul majsterky sveta o jednu desatinu sekundy

Cyklokros: Van der Poel obhájil titul majstra sveta, Slováci v 4. desiatke

Peter Sagan bojuje o štvrtý titul majstra sveta, môže prepísať históriu

Štvornásobná majsterka sveta sa pokúsila o samovraždu

Naomi Osakovej patrí už štvrtý grandslamový titul, má aj druhý z Melbourne

Žije ako popová hviezda, ale aj tak dominuje. Hamilton je šiestykrát majstrom sveta F1

Olympijská šampiónka mení šport. Som vodný živel, vraví

Na Športfestivale 2019 triumfy Chochlíkovej a hokejbalistov

Ružomberčanky po 16 rokoch opäť získali majstrovský titul

Suzuki po 20 rokoch oslavuje titul v MotoGP, majstrom sveta sa nečakane stal Joan Mir

Warholm na MS v Dauhe obhájil titul na 400 m prekážok, Chepkoechová si dobehla po premiérové zlato

Juventus je staronový majster, titul si zabezpečil výhrou nad Fiorentinou

Životný úspech Zelenaya v Petrohrade. Prvý titul získal v 37 rokoch

Saganov premožiteľ: Titul? Svadba bola špeciálnejšia

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ