Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.04.2021 (07:07)     Sekcia sport

Basketbalisti Brooklynu Nets zdolali v noci na štvrtok v zámorskej NBA New Orleans Pelicans 139:111 a pripísali si už deviate domáce víťazstvo v sérii. čítaj celý článok

NBA: Brooklyn v zápase proti New Orleans bez Hardena aj Duranta

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.04.2021 (08:30)     Sekcia sport

Basketbalista Brooklynu Nets Kevin Durant vynechá ligový zápas NBA na palubovke New Orleans Pelicans pre svalové zranenie. Brooklynu pre ďalšie svalové zranenie nebude k dispozícii ani James Harden.

Zranený Kevin Durant bude opäť chýbať Brooklynu Nets

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.02.2021 (08:00)     Sekcia sport

Basketbalista Kevin Durant z Brooklynu Nets vynechá v zámorskej NBA najbližšie dva zápasy.

NBA: Kevin Durant sa vráti do zostavy Brooklynu v zápase proti bývalému tímu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.02.2021 (10:25)     Sekcia sport

Americký basketbalista Kevin Durant by sa mal vrátiť do zostavy Brooklynu Nets už v najbližšom zápase NBA proti jeho bývalému tímu Golden State Warriors. Dvojnásobný MVP finále vynechal tri stretnutia pre ochranný protokol.

NBA: Kevin Durant sa vracia do zostavy Nets, James Harden vynechá minimálne 10 dní

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.04.2021 (09:20)     Sekcia sport

Elitný americký basketbalista Kevin Durant by sa mal tento týždeň vrátiť po zranení do zostavy tímu Brooklyn Nets.

Durant sa vrátil na palubovku. Bývalému klubu dal 20 bodov

Zdroj Zdroj: pravda.sk     14.02.2021 (07:23)     Sekcia sport

Basketbalisti Brooklynu Nets zvíťazili na palubovke Golden State Warriors 134:117.

NBA: Koronavírus potvrdili aj hviezdnemu krídelníkovi Brooklyn Nets

Zdroj Zdroj: ta3.sk     18.03.2020 (08:07)     Sekcia sport

Počet hráčov NBA nakazených koronavírusom sa rozšíril na sedem. K trom známym prípadom pribudli v utorok ďalšie štyri z tábora Brooklynu Nets, medzi nimi aj hviezdny krídelník Kevin Durant. Vedenie Nets nezverejnilo mená hráčov, ale dvojnásobný olympijský víťaz Durant svoju nákazu potvrdil pre portál The Athletic.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.12.2019 (07:03)     Sekcia sport

Basketbalisti Brooklynu zvíťazili v noci na stredu v zámorskej NBA na palubovke New Orleans 108:101 po predĺžení.

NBA: Nets uspeli v predĺžení, Pelicans majú najhoršiu bilanciu

Zdroj Zdroj: ta3.sk     18.12.2019 (09:49)     Sekcia sport

Basketbalisti Brooklynu zvíťazili v zámorskej NBA na palubovke New Orleans 108:101 po predĺžení. V drese Nets sa na víťazstve podieľal 31 bodmi Spencer Dinwiddie. Pelicans prehrali už 13 zápasov za sebou, čo je ich najhoršia bilancia v klubových dejinách.

LA Lakers zdolali Brooklyn Nets, na zápase im piate miesto

Zdroj Zdroj: ta3.sk     11.04.2021 (15:35)     Sekcia sport

Basketbalisti LA Lakers v zámorskej NBA vyhrali na palubovke Brooklynu Nets 126:101 a to aj napriek tomu, že im chýbali hviezdy Lebron James, Anthony Davies, Kyle Kuzma či Marc Gasol. Bodovo sa najviac darilo uzdravenému Kevinovi Durantovi z Brooklynu, ktorý odohral druhý zápas po dlhšej pauze a dal 22 bodov. Jeho spoluhráč James Harden chýbal pre zranenie a Nets na východe stratili vedúcu priečku, tam je Philapdhelphia. Lakers patrí na zápase piate miesto.

LA Lakers zdolali Brooklyn Nets, na západe im patrí piate miesto

Basketbalisti LA Lakers v zámorskej NBA vyhrali na palubovke Brooklynu Nets 126:101 a to aj napriek tomu, že im chýbali hviezdy Lebron James, Anthony Davies, Kyle Kuzma či Marc Gasol. Bodovo sa najviac darilo uzdravenému Kevinovi Durantovi z Brooklynu, ktorý odohral druhý zápas po dlhšej pauze a dal 22 bodov. Jeho spoluhráč James Harden chýbal pre zranenie a Nets na východe stratili vedúcu priečku, tam je Philapdhelphia. Lakers patrí na západe piate miesto.

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ