O osude trénera Deschampsa na lavičke Francúzska rozhodli v priebehu troch minút

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.07.2021 (18:49)     Sekcia sport

Didier Deschamps zostane na lavičke francúzskej futbalovej reprezentácie aj po neúspechu na EURO 2020. čítaj celý článok

Mráz sledoval prehru svojho tímu iba z lavičky, Empoli doma nestačilo na Janov

Zdroj Zdroj: sme.sk     28.01.2019 (22:37)     Sekcia sport

Hostia rozhodli v priebehu troch minút.

Trofej vyhrali po desiatich rokoch. Hráči PSV Eindhoven získali Holandský pohár

Zdroj Zdroj: sme.sk     17.04.2022 (20:38)     Sekcia sport

O svojom triumfe rozhodli dvoma gólmi v priebehu troch minút.

Taliani rozhodli za 10 minút, podľa trénera však majú čo zlepšiť

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     09.06.2019 (13:16)     Sekcia sport

Futbalisti Talianska rozhodli sobotňajší duel J-skupiny kvalifikácie EURO 2020 na pôde Grécka tromi gólmi v rozmedzí desiatich minút úvodného dejstva. Napriek presvedčivému ...

Francúzska nominácia bez Dembeleho, ale s dvoma navrátilcami

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.03.2019 (15:33)     Sekcia sport

Útočník Ousmane Dembele z FC Barcelona nefiguruje pre svalové zranenie v nominácii trénera francúzskej futbalovej reprezentácie Didiera Deschampsa na úvodné dva zápasy kvalifikácie EURO 2020.

Frank Lampard sa hnevá na trénera Francúzska: Žiadali sme, aby Kanteho pustili skôr

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.10.2019 (17:16)     Sekcia sport

Kouč futbalistov FC Chelsea Frank Lampard má ťažké srdce na trénera francúzskej reprezentácie Didiera Deschampsa kvôli N'Golovi Kantemu. Jeden z kľúčových hráčov "The Blues" utrpel na tréningu pred zápasom kvalifikácie ME 2020 na pôde Islandu zranenie slabín.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.05.2019 (21:15)     Sekcia sport

Slovenskí hokejisti zvíťazili vo svojom piatom zápase v A-skupine MS v Košiciach nad Francúzskom 6:3. Na konte tak majú šesť bodov a v tabuľke poskočili na piate miesto. Zverenci trénera Craiga Ramsayho viedli v 26. minúte už 3:0, no opäť si dobre rozohraný zápas skomplikovali. Francúzi dokázali v priebehu necelých troch minút znížiť na 2:3. V tretej tretine však pridali domáci hokejisti ďalšie tri góly a rozhodli o svojej výhre.

KAA Gent vyhodil trénera už po troch zápasoch

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.09.2020 (19:24)     Sekcia sport

Belgický futbalový klub KAA Gent prepustil len niekoľko hodín pred zápasom Ligy majstrov s Rapidom Viedeň trénera Lászlóa Bölöniho. Rumunský kouč tak vydržal na lavičke Gentu len 25 dní.

Nemcom sa máli remíza, Flickova séria pokračuje. Omladení Taliani zaujali výkonom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     05.06.2022 (12:25)     Sekcia sport

Nemeckí futbaloví reprezentanti pod vedením trénera Hansiho Flicka stále neokúsili trpkosť prehry. V úvodnom vystúpení v Lige národov v Bologni remizovali s domácim Talianskom 1:1, keď oba góly padli v záverečnej dvadsaťminútovke v priebehu troch minút.

Noví majitelia Newcastlu United rozhodli o osude trénera Stevea Brucea

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.10.2021 (15:48)     Sekcia sport

Steve Bruce povedie futbalistov Newcastlu United v nedeľňajšom ligovom dueli proti Tottenhamu Hotspur, Klub tak vyvrátil špekulácie, že by mal opustiť post trénera krátko po vstupe nového investora zo Saudskej Arábie. Ten údajne pripravuje v St. James' Parku veľké zmeny.

Tréner Chelsea sa hnevá na trénera Francúzska. Kante sa vrátil zo zranením

Zdroj Zdroj: sme.sk     18.10.2019 (16:37)     Sekcia sport

Kante presedel zápas s Tureckom na lavičke.

Taliani rozhodli za 10 minút, Mancini: Čaká nás ešte dlhá cesta

Liga majstrov: Chelsea Londýn je ďalším osemfinalistom, Barcelona iba remizovala

Mbappe chce reprezentovať Francúzsko na olympiáde

Manchester United už vraj našiel nového trénera, musí za neho zaplatiť 2 milióny eur

Taliani rozhodli za desať minút, tréner Mancini napriek tomu nebol spokojný

Real prišiel o Hazarda a stratil dvojgólový náskok. Zidane napriek tomu hráčov pochválil

O osude Miloša Kelemena rozhodli až výsledky krvných testov

FC Barcelona má nového trénera, Ernesto Valverde na lavičke skončil

Vittek: Nie sme odvážni ani proti súperom z C-divízie a Maďari hrajú vyrovnané zápasy v skupine smrti

Slovan privedie do ligy Srb. Meno nového trénera má vzísť z troch kandidátov

Prtorič skončil na lavičke basketbalistov Svitu, nahradí ho Jugo

Slovan Bratislava má nového trénera, Milaniča na lavičke nahradil Weiss st.

Prehráš, končíš! Bude mať Lobotka nového trénera?

ONLINE: FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň

Výmena na lavičke. Vicemajstrov povedie Srb Marko Boras

Kuckov Watford vyhodil trénera, na lavičke vydržal len sedem kôl

Juraj Kucka bude mať nového trénera. Ranieri vydržal na lavičke Watfordu iba 14 zápasov

Venezuela je bez trénera, rozhodol sa sám odstúpiť

Sága sa skončila. Rozhodli o osude pohárového finále

Švédi si bez problémov poradili s Rakúskom, zdolali ho rozdielom dvoch tried

Stanislav Lobotka v Celte bez trénera. Fran Escriba na lavičke Viga skončil

Franco Foda po neúspechu v baráži končí na lavičke Rakúska: Preberám za to plnú zodpovednosť

Di Francesco po troch ligových prehrách skončil na lavičke Verony

Trénera Augsburgu hospitalizovali pre problémy s pľúcami

Kanada predviedla razantný štýl, Nemecku vrátila prehru z Pjongčangu

Pierre Webó nebude chýbať na lavičke, UEFA mu zrušila červenú kartu

Guľa po prvej prehre na lavičke Plzne: Musíme vedieť, že aj proti kvalitnému mužstvu sa dá duel otočiť

Stačil moment a nastalo peklo. Rozhodli o osude zápasu v Nice

Neapol zrazilli na kolená rýchle góly, po zápase bolo v šatni hrobové ticho

Dni trénera Weissa v Slovane zrátané? Kmotrík ml.: Pôjdeme za titulom s ním aj bez neho

Nebude ani Veľká cena Francúzska, preteky sú zrušené

Francúzi zverejnili nomináciu na EURO 2020, veľký návrat ofenzívnej hviezdy po 5 rokoch

Wolfsburg hľadá nového trénera, Mark van Bommel dostal výpoveď

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ