Získal titul, no neuspel v Lige majstrov. Pochettino predčasne skončil na lavičke PSG

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.06.2022 (15:46)     Sekcia sport

Tréner Mauricio Pochettino predčasne skončí na lavičke futbalistov Paríža St. Germain. Vedenie francúzskeho šampióna sa s Argentínčanom už údajne dohodlo na ukončení vzájomnej spolupráce, informoval v nedeľu portál The Athletic. čítaj celý článok

Mauricio Pochettino skončil na lavičke Tottenhamu Hotspur

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.11.2019 (21:20)     Sekcia sport

Tréner Mauricio Pochettino skončil na lavičke anglického futbalového klubu Tottenham Hotspur len päť mesiacov po tom, čo priviedol "kohútov" do finále Ligy majstrov.

Liga majstrov: Dramatické finále rozhodol rozstrel, Barcelona obhájila európsky titul

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.06.2022 (21:15)     Sekcia sport

Hádzanári FC Barcelona obhájili prvenstvo v Lige majstrov. Vo finále záverečného turnaja v Kolíne nad Rýnom zdolali v sedmičkovom rozstrele poľského majstra Lomža Vive Kielce. Po predĺžení sa duel skončil 32:32, rozstrel sa skončil 5:3. Katalánsky veľkoklub potvrdil pozíciu historicky najúspešnejšieho účastníka súťaže a získal svoj jedenásty titul.

Obhajca Al-Hilal pre koronavírus predčasne skončil v ázijskej Lige majstrov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     24.09.2020 (08:45)     Sekcia sport

Saudskoarabský futbalový klub Al-Hilal neobháji titul v ázijskej Lige majstrov. Pre širiaci sa koronavírus v tíme nebol schopný na záverečný duel skupinovej fázy nasadiť predpísaný počet hráčov a všetky jeho zápasy v súťaži skontumovali v jeho neprospech.

Mauricio Pochettino má zoznam klubov, ktoré nechce trénovať: Radšej by som pracoval na farme

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.12.2019 (21:40)     Sekcia sport

Keď argentínsky tréner Mauricio Pochettino skončil na lavičke anglického futbalového klubu Tottenham Hotspur, tak sa takmer okamžite začalo špekulovať o jeho ďalšej budúcnosti. A keď londýnsky Arsenal vyhodil kouča Unaia Emeryho, tak sa ihneď rozšírili chýry, že by ho mohol nahradiť práve Pochettino.

Skončil polroka po finále Ligy majstrov. Pochettino už netrénuje Tottenham

Zdroj Zdroj: pravda.sk     19.11.2019 (21:50)     Sekcia sport

Mauricio Pochettino viedol londýnsky Tottenham od leta 2014. V minulej sezóne ho doviedol do finále Ligy majstrov.

Nepostúpili v Lige majstrov. Kovač skončil na lavičke AS Monaco

Zdroj Zdroj: sme.sk     30.12.2021 (20:04)     Sekcia sport

Tím viedol viac ako rok.

Argentínčan Pochettino remízou debutoval na lavičke obhajcu

Zdroj Zdroj: ta3.sk     07.01.2021 (16:59)     Sekcia sport

Futbalisti majstrovského Paríža St. Germain remizovali v zápase 18. kola francúzskej Ligue 1 na pôde St Etienne 1:1. Na lavičke obhajcu debutoval argentínsky tréner Mauricio Pochettino.

Futbalisti Neapola si nezahrajú v Lige majstrov, tréner Gattuso končí na lavičke tímu

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     24.05.2021 (11:47)     Sekcia sport

V dramatickom závere Serie A v boji o miestenky v Lige majstrov sa napokon Čierny Peter ušiel futbalistom

Hapal skončil na lavičke futbalovej reprezentácie, hľadá sa jeho nástupca: Dobré karty má Ševela

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.10.2020 (00:00)     Sekcia sport

Tréner Pavel Hapal skončil spoločne aj so svojím asistentom Otom Brunegrafom na lavičke nášho národného tímu. Svoju misiu nemohol naplniť, s funkciou sa rozlúčil predčasne.

Jordi Cruyff predčasne skončil na lavičke Ekvádora

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.07.2020 (19:19)     Sekcia sport

Holandský futbalový tréner Jordi Cruyff predčasne ukončil svoje pôsobenie na lavičke ekvádorskej reprezentácie. Funkcie sa pritom ujal iba pred šiestimi mesiacmi, z dôvodu pandémie koronavírusu však nestihol odkoučovať ani jeden zápas národného tímu.

Lionel Messi prihral na všetky góly PSG. Pochettino prehovoril o škaredom zranení Neymara

Pochettino spomína na Tottenham: Bolo to naozaj nádherné obdobie

LIGA MAJSTROV: Pochettino vyzdvihol zákrok Llorisa, obáva sa o Kanea

Pochettino bude môcť viesť Tottenham z lavičky vo finále Ligy majstrov

Junosť Minsk obhájil titul v bieloruskej lige, získal miestenku do Ligy majstrov

Po fiasku v Lige majstrov si Juventus napravil chuť rekordným titulom

Znamenitý úspech. Slovák Velgos získal ďalší európsky titul, vytvoril rekord

Neúspešná kvalifikácia, koniec na lavičke. Tumbakovič už nepovedie srbskú reprezentáciu

Young Boys Bern obhájil titul vo švajčiarskej lige

Zbohom, Real. Bale má nový klub, stretne sa s hviezdnym Talianom

Prvotriedna senzácia! Ajax vyradil Real v Lige majstrov

PSG víťazom Ligue 1, v Lige majstrov si zahrá aj s Marseille

Perfektný zločin! PSG zrušil víťaznú sériu Bayernu v Lige majstrov, Pochettino: Musíme to zopakovať

Egyptské Al Ahly obhájilo triumf v africkej Lige majstrov

ONLINE: Atalanta BC - Juventus FC (finále Coppa Italia)

Neuveriteľná dominancia, Olympiakos Pireus získal 45. majstrovský titul v gréckej lige

Barry Trotz po nevydarenej sezóne predčasne skončil na lavičke New Yorku Islanders

Pochettino bude môcť vo finále Ligy majstrov viesť Tottenham z lavičky

Zenit Petrohrad získal majstrovský titul v ruskej lige

Debakel v Premier League bol preňho posledný. Bielsa skončil na lavičke Leedsu

Red Bull Salzburg získal siedmy titul v rakúskej lige v sérii

Na Barcelonu budeme pripravení, tvrdí tréner PSG Mauricio Pochettino

Slovan skončil v Lige majstrov po kontumácii. Prečo UEFA rozhodla v jeho neprospech?

Neodtrénoval ani jeden zápas. Ivan Jovanovič skončil v SAE pre koronavírus

Tréner Mauricio Pochettino spomína na Tottenham v dobrom, sústredí sa na dobíjanie batérií

Kto bude novým trénerom Realu? Borbély preferuje Conteho!

Slovan neuspel v Lige majstrov ani medzi ženami. Litovčanky im nedali šancu

Zverev ovládol Turnaj majstrov a má za sebou najlepšiu sezónu kariéry, chce získať grandslamový titul

Futbalový rok patril Slovanu. Kraľuje v lige, dostal sa aj do Európy

Analýza zápasu Real Madrid – Bilbao: „Biely balet“ je z najhoršieho vonku

ONLINE: Manchester City – Tottenham Hotspur

Dobrá správa pre fanúšikov futbalu, v Lige Majstrov a Európskej lige by sa mohlo pokračovať už v auguste

Sean Dyche po desiatich rokoch skončil na lavičke Burnley

Katalánci sa v Lige majstrov predstavia aj budúcu sezónu. Xavi: Chceme skončiť druhí

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ