Slovenkám zabezpečil triumf nad Američankami bronz, z MS v Kanade sa tak vrátia s medailami na krku (video)

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     28.06.2022 (12:19)     Sekcia sport

Slovenské hokejbalové reprezentantky sa z majstrovstiev sveta v Kanade vrátia s medailami na krku. V pondelňajšom dueli o bronz zvíťazili nad Američankami 2:0 a po siedmich rokoch získali na svetovom šampionáte ... čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2022 (19:15)     Sekcia sport

Slovenské reprezentantky v hokejbale zdolali v zápase o 3. miesto na majstrovstvách sveta v Kanade výber USA 2:0 a získali bronz.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.04.2022 (07:00)     Sekcia sport

Francúzski hokejisti skončili na turnaji A-skupiny I. divízie MS do 18 rokov na treťom mieste. Hoci celkový triumf a postup si vybojovali Slováci, ich rovesníci aj s bronzom na krku oslavovali, akoby sa stali majstrami sveta.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.06.2020 (21:29)     Sekcia sport

Futbalisti Atletica Madrid figurujú po utorňajšom zápase 31. kola španielskej La Ligy na treťom mieste v priebežnej tabuľke. Zabezpečil im ho tesný triumf na ihrisku Levante 1:0.

Šou Mercedesu na Ferrariho okruhu. Hamilton má rekordný triumf

Zdroj Zdroj: pravda.sk     01.11.2020 (15:42)     Sekcia sport

Mercedes si v predstihu zabezpečil triumf v Pohári konštruktérov.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.04.2022 (16:01)     Sekcia sport

Cristiano Ronaldo zabezpečil hetrikom triumf futbalistov Manchestru United nad Norwichom 3:2.

Mladí kolkári odchádzajú zo šampionátu so štyrmi medailami, Gallo sa stal majstrom sveta

Zdroj Zdroj: sme.sk     17.05.2019 (10:16)     Sekcia sport

V súťaži družstiev získalo Slovensko bronz.

ZPH2022 - curling: Slováci zabojujú proti Kanade o bronz, v semifinále nestačili na Švédov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.03.2022 (10:07)     Sekcia sport

Slovenskí reprezentanti v curlingu na vozíku prehrali v semifinále ZPH 2022 so Švédskom 4:6. V Pekingu tak zabojujú o bronz, duel s Kanadou je na programe ešte v piatok o 12.35 SEČ.

Na Orave triumf Lidaříka v triede Finn

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.08.2019 (21:23)     Sekcia sport

Triumf na medzinárodných majstrovstvách Slovenska v jachtingu v triede Finn si zabezpečil český reprezentant Rudolf Lidařík. Slovák Peter Mosný skončil na tretej priečke. V ...

USA vyhrali MS v hokeji do 20 rokov, vo finále zdolali favorizovanú Kanadu (video)

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     06.01.2021 (11:06)     Sekcia sport

Zlaté medaily si na majstrovstvách sveta hokejistov do 20 rokov v Kanade vybojovali mladíci z USA, ktorí v utorkovom finálovom zápase v Edmontone zvíťazili nad domácimi Kanaďanmi 2:0. Bronz putuje do Fínska ...

Slovenské hokejbalistky nepostúpili do finále, podľahli Kanade

Eisenbichler zvíťazil v skokoch na lyžiach v Planici

Slovenky podľahli Kanade, v súboji o bronz ich čakajú Češky

Tokio 2020: Čínsky ženský plavecký tím získal zlato na 4x200 m v.sp. a vytvoril nový svetový rekord

Slovenskí curleri na vozíku bronz nezískali, podľahli Kanade

Tour de Ski: Johannes Hösflot Kläbo si suverénnym spôsobom zabezpečil celkové víťazstvo

Bayern porazil Brémy najtesnejším rozdielom, triumf zabezpečil Süle

Celtic Glasgow získal ôsmy škótsky titul za sebou

Domov nosil samé jednotky. Chelsea dostal na vrchol

Slovenky strelili prvý gól, potrápili domáceho favorita. Do finále však nepostúpili

Tänak sa stal premiérovo majstrom sveta vo WRC, prerušil dominanciu Francúzov

Znevažujú Česi slovenský bronz z MS 2003? Je iné hrať proti Kanade či Švédsku, spomína ich vtedajší kouč

Slovenský reprezentant Salkazanov získal na MS v zápasení bronz

Nitre trojgólový triumf nestačil. Zabojuje o zotrvanie vo Fortuna lige

Marek Hamšík oslavoval triumf Ta-lienu so slovenskou vlajkou

Real Madrid zvýšil náskok na Barcelonu, triumf nad Bilbaom zabezpečil Ramos

ZOH 2022: Kanaďanky si pripísali rekordný triumf, v severoamerickom finále zdolali obhajkyne z USA

Česi remizovali so Španielmi 2:2, favorita zachránil Martinez

Hokejbalistky neuspeli proti Kanade, zahrajú si o bronz proti Česku

ZPH2022 - curling: Slovákom ušiel historický úspech, nad ich sily bol výber Kanady

MS v hokejbale žien: Fantázia! Slovenky splnili misiu a oslavujú zisk bronzu

Metelka má už šesť paralympijských medailí: Historický rekord chcem zveľadiť na ďalších hrách v Paríži

Tour de France 2021: Sagan spadol v špurte 3. etapy, triumf Merliera (video)

Najvyšší triumf na MS. Novozélanďania aj vďaka triu bratov zničili Kanadu

MS v hokeji 2021: Program dňa - nedeľa 6. jún (o 3. miesto, finále)

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ