Turnaj majstrov: Taylor Fritz zvíťazil v priamom súboji o postup do semifinále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.11.2022 (23:50)     Sekcia sport

Americký tenista Taylor Fritz sa stal tretím semifinalistom turnaja majstrov v Turíne. V záverečnom dueli zelenej skupiny zdolal v priamom súboji o postup Kanaďana Felixa Augera-Aliassimea 7:6 (4), 6:7 (5), 6:2. čítaj celý článok

Fritz po postupe: Hrám najlepšie proti najlepším

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.11.2022 (08:23)     Sekcia sport

Americký tenista Taylor Fritz sa stal tretím semifinalistom turnaja majstrov v Turíne. V záverečnom dueli zelenej skupiny zdolal v priamom súboji o postup Kanaďana Felixa Augera-Aliassimea 7:6 (4), 6:7 (5), 6:2. V tabuľke obsadil druhé miesto za Nórom Casperom Ruudom, ktorý vo štvrtok prehral so Španielom Rafaelom Nadalom 5:7, 5:7.

ATP Cagliari: Druhý nasadený Taylor Fritz postúpil do semifinále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.04.2021 (15:05)     Sekcia sport

Americký tenista Taylor Harry Fritz postúpil do semifinále dvojhry na turnaji ATP v Cagliari po výhre 6:3, 6:4 nad Slovincom Aljažom Bedenem.

Novak Djokovič - Taylor Fritz (Turnaj majstrov)

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.11.2022 (11:42)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič doteraz neprehral ani jeden zápas na Turnaji majstrov v Turíne. Postupne prešiel cez Stefanosa Tsitsipasa, Andreja Rubľova a Daniila Medvedeva. V sobotňajšom semifinále nastúpi proti Američanovi Taylorovi Fritzovi. Sledujte ONLINE prenos zo zápasu na ŠPORT.sk!

ONLINE: Novak Djokovič - Taylor Fritz (Turnaj majstrov)

ATP Los Cabos: Fritz, Pella a Schwartzman do semifinále turnaja

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.08.2019 (09:03)     Sekcia sport

Americký tenista Taylor Harry Fritz postúpil do semifinále dvojhry na turnaji ATP v mexickom Los Cabos. Vo štvrťfinále vyradil nasadenú jednotku Taliana Fabia Fogniniho 6:1, 7:6 (1).

ATP Eastbourne: Taylor Fritz vyhral vo finále nad krajanom Cressym

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.06.2022 (18:26)     Sekcia sport

V sobotnom finále dvojhry na tenisovom turnaji ATP v Eastbourne zvíťazil Američan Taylor Fritz nad krajanom Maximeom Cressym 6:2, 6:7 (4), 7:6 (4).

ME žien: Do semifinále postúpili Francúzsko, Dánsko, Nórsko a Chorvátsko

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.12.2020 (19:04)     Sekcia sport

Hádzanárky Nórska zvíťazili nad Maďarskom 32:21 v záverečnom zápase I. štvrťfinálovej skupiny ME a do štvrtkového semifinále postúpili s plným počtom bodov. Pre Maďarky sa turnaj skončil. V priamom súboji o postup v II. skupine zvíťazili domáce Dánky nad Ruskom 30:23.

Taylor Fritz - Rafael Nadal (Wimbledon)

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     06.07.2022 (12:00)     Sekcia sport

Súperom Španiela Rafaela Nadala bude vo štvrťfinále Wimbledonu Američan Taylor Fritz, ktorému podľahol v marci vo finále turnaja v Indian Wells. Sledujte ONLINE prenos zo zápasu na ŠPORT.sk!

Turnaj majstrov: Rubľov v rozhodujúcom zápase zdolal Tsitsipasa a postúpil do semifinále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.11.2022 (22:55)     Sekcia sport

Ruský tenista Andrej Rubľov postúpil do semifinále turnaja majstrov v Turíne. Šiesty nasadený hráč turnaja zvíťazil v červenej skupine v zápase o postup v troch setoch nad turnajovou dvojkou Grékom Stefanosom Tsitsipasom 3:6, 6:3, 6:2.

ATP Finals: Federer postúpil cez Djokoviča do semifinále, Berrettini sa lúčil triumfom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.11.2019 (16:54)     Sekcia sport

Švajčiarsky tenista Roger Federer sa prebojoval do semifinále turnaja majstrov v Londýne. Tretí nasadený hráč v priamom súboji o postup zo skupiny Björna Borga zdolal turnajovú dvojku Novaka Djokoviča v dvoch setoch 6:4, 6:3.

ONLINE: Taylor Fritz - Rafael Nadal (Wimbledon)

Turnaj majstrov: Ďalšie sklamanie pre Nadala. Po druhej prehre môže na postup zabudnúť

ATP Atlanta: Taylor Fritz postúpil do štvrťfinále dvojhry

ATP Acapulco: Rafael Nadal a Taylor Fritz do finále turnaja

Alex Molčan - Taylor Fritz (Wimbledon)

Analýza zápasu Djokovič – Federer: Kto z velikánov prenikne do semifinále?

ATP Finals: Tsitsipas postúpil do semifinále, Nadal zdolal Medvedeva a udržal si šancu na postup

ONLINE: Alex Molčan - Taylor Fritz (Wimbledon)

Na turnaji figuruje ako náhradník, v súboji o finále vyzve Djokoviča

Novosibirsk zdolal v priamom súboji Kchun-lun, Kazaň ukončila sériu troch prehier

Turnaj majstrov: Tsitsipas sa udržal v hre o semifinále. Medvedev už nemôže postúpiť

ONLINE: Alex Molčan - Taylor Fritz dnes (Wimbledon 2022, 3. kolo)

ATP Los Cabos: Fritz, Albot a Dimitrov postúpili do 2. kola na turnaji

ATP Eastbourne: Americké finále na anglickej pôde. O titul sa pobijú Fritz a Cressy

Wimbledon: Kyrgios hladko vyradil Krajinoviča: Chcel som pripomenúť, že som dobrý

Analýza zápasu T. Fritz – T. Berdych: Forma predbehne skúsenosti

ATP Tokio: Fritz triumfoval v „americkom“ finále, v rebríčku poskočí medzi elitnú desiatku

Slovenskí futsalisti vyhrali Turnaj štyroch krajín. V priamom súboji o prvenstvo zdolali Česko

ATP Turnaj majstrov: Djokovič prešiel skupinou bez zaváhania. S Medvedevom to bol boj

Turnaj majstrov: Casper Ruud si ako prvý zabezpečil postup do semifinále

ATP Indian Wells: Tsitsipas a Zverev do osemfinále, Fritz postúpil cez Berrettiniho

Američan Fritz víťazom virtuálneho turnaja „Stay At Home Slam“

Turnaj majstrov: Cabal s Farahom zdolali Soaresa s Murraym

V Lille sa už tešia na ďalší kvalitný dvojzápas. Vo vyraďovacej fáze si prvýkrát zahrá klub z Rakúska

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ