Obranca Chelsea prvýkrát skóroval za Senegal, zabezpečil mu postup

Zdroj Zdroj: sme.sk     29.11.2022 (17:58)     Sekcia sport

Senegal dnes zdolal Ekvádor v zápase MS vo futbale 2022, pozrite si priebeh a konečný výsledok. čítaj celý článok

Môže to byť gól sezóny. Lewandowski skóroval nožničkami a hovorí, že latku ešte môže dvihnúť

Zdroj Zdroj: dennikn.sk     25.11.2021 (07:53)     Sekcia sport

Dobrý deň, piaty hrací deň Ligy majstrov 2021/2022 bol v mnohom symbolický. Manchester United si zabezpečil postup do vyraďovacej fázy pod dočasným trénerom, Xavi viedol Barcelonu prvýkrát v Lige majstrov a Chelsea vrátila Juventusu porážku z úvodu súťaže, a to vo veľkom štýle. Zostrihy všetkých zápasov z tohto týždňa nájdete na oficiálnom webe UEFA (streda tu), (utorok tu), na ich zhliadnutie […]

ONLINE: Priamy súboj o postup. Ekvádoru stačí bod, Senegal musí vyhrať

Zdroj Zdroj: pravda.sk     29.11.2022 (05:59)     Sekcia sport

Zápas Ekvádor - Senegal v A-skupine na MS v Katare sledujeme naživo.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.11.2022 (17:58)     Sekcia sport

Futbalisti Senegalu zvíťazili v utorkovom zápase A-skupiny na MS v Katare nad Ekvádorom 2:1. Africkému zástupcovi, ktorý skončil v tabuľke druhý za Holandskom, zabezpečil postup do osemfinále premiérovým gólom v reprezentácii kapitán Kalidou Koulibaly.

Škrteľ skóroval. Basaksehir zdolal Sportig a vybojoval si postup

Zdroj Zdroj: ta3.sk     27.02.2020 (21:44)     Sekcia sport

Slovenský futbalový obranca Martin Škrtel skóroval v odvete šestnásťfinále Európskej ligy UEFA 2019/2020 a pomohol tak Basaksehiru k postupu do osemfinále. Turecký klub zvíťazil v domácej odvete nad Sportingom Lisabonom 4:1 po predĺžení.

Veľké finále otvoril Černákov gól. Tampa sfúkla Montreal

Zdroj Zdroj: pravda.sk     29.06.2021 (05:58)     Sekcia sport

Slovenský obranca skóroval prvýkrát v play off. Pozrite si video.

United prehral s posledným Watfordom. Chelsea si poradila s Tottenhamom

Zdroj Zdroj: sme.sk     22.12.2019 (19:49)     Sekcia sport

Chelsea zabezpečil tri body dvojgólový Willian.

MS: Nóri naďalej stopercentní, Egypt si zabezpečil postup do štvrťfinále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     21.01.2023 (20:20)     Sekcia sport

Egypt si na hádzanárskych MS v Poľsku a Švédsku zabezpečil postup do štvrťfinále. V sobotnom dueli zdolal Bahrajn 26:22 a potvrdil post lídra IV. skupiny hlavnej fázy. Na konte má plný počet osem bodov. Bez straty sú v III. skupine Nóri, ktorí si poradili s Katarom hladko 30:17.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.11.2020 (23:00)     Sekcia sport

Úradujúci víťaz Európskej ligy FC Sevilla sa potrápil s Krasnodarom, ale doma zvíťazil 3:2 v stretnutí E-skupiny. Španielsky tím prehrával po polčase 1:2 a hral bez vylúčeného Jesusa Navasa. V 69. a 72. minúte však skóroval Youssef En Nesyri a zabezpečil domácim tri body.

Analýza zápasu Senegal – Holandsko: Afričania bez Maného prehrajú

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     21.11.2022 (14:45)     Sekcia sport

Kontroverzné MS v Katare sú definitívne odštartované. Po zápase usporiadateľskej reprezentácie proti Ekvádoru pokračuje A-skupina duelom hlavných kandidátov na postup. Obom pred úvodným súbojom vypadol dôležitý hráč. Senegal sa musí zaobísť bez Maného a Holandsko bez Depaya. Ľahšie by ho mali nahradiť „oranjes“.

MS v basketbale: Austrália porazila Senegal v H-skupine

Karenovi Chačanovovi sa v Paríži darí, od pondelka bude novým členom elitnej desiatky

Duda bol pri triumfe Kolína, Schick skóroval pri jasnej výhre Leverkusenu

Katar - Senegal

Ekvádor - Senegal

Senegal - Holandsko

ONLINE: Senegal bez Maného, oranjes berú len výhru

ONLINE: Ekvádor - Senegal (MS vo futbale 2022; audiokomentár)

NHL: Orlov skóroval 21 sekúnd pred koncom, Capitals uspeli

Slafkovský strelil gól v 13. sekunde, v NHL skóroval aj Fehérváry a bodovali aj ďalší Slováci (video)