MS vo futbale 2022: Maroko má eso v rukáve. Belgicko musí vyhrať, Chorvátom stačí aj remíza

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.12.2022 (08:00)     Sekcia sport

Futbalistom Maroka chýba jediný bod k definitívnej účasti v osemfinále MS v Katare. Prekvapivý líder F-skupiny môže túto misiu na šampionáte splniť vo štvrtkovom stretnutí v Dauhe proti Kanade, ktorá po dvoch prehrách už stratila šancu na postup. čítaj celý článok

Belgicko - Maroko: ONLINE prenos zo zápasu na MS vo futbale 2022

Zdroj Zdroj: sme.sk     27.11.2022 (11:00)     Sekcia sport

Belgicko a Maroko dnes hrajú svoj druhý zápas v skupine F na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledujte online prenos komentovaný minútu po minúte.

Belgicko - Maroko

Zdroj Zdroj: sme.sk     16.11.2022 (07:00)     Sekcia sport

Aktuálny prehľad zápasu Belgicko - Maroko, Matchday 2 na MS vo futbale 2022 v Katare. Zostavy a štatistiky hráčov.

Ďalšia senzácia na MS v Katare! Maročania zdolali favorizované Belgicko

Zdroj Zdroj: sme.sk     27.11.2022 (15:56)     Sekcia sport

Maroko dnes zdolalo Belgicko v zápase MS vo futbale 2022, pozrite si priebeh a konečný výsledok.

Kanada - Maroko: ONLINE z MS vo futbale 2022

Zdroj Zdroj: sme.sk     01.12.2022 (13:00)     Sekcia sport

Kanada a Maroko dnes hrajú svoj záverečný zápas v skupine F na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledujte online prenos komentovaný minútu po minúte.

Francúzsko - Maroko: ONLINE z MS vo futbale 2022

Zdroj Zdroj: sme.sk     14.12.2022 (17:00)     Sekcia sport

Francúzsko a Maroko dnes hrali semifinálový zápas na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledujte s nami online prenos komentovaný minútu po minúte.

Maroko - Španielsko: ONLINE z MS vo futbale 2022

Zdroj Zdroj: sme.sk     06.12.2022 (13:00)     Sekcia sport

Maroko a Španielsko dnes hrajú svoj osemfinálový zápas na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledujte online prenos komentovaný minútu po minúte.

Maroko - Portugalsko: ONLINE z MS vo futbale 2022

Zdroj Zdroj: sme.sk     10.12.2022 (13:00)     Sekcia sport

Maroko a Portugalsko dnes hrajú štvrťfinálový zápas na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledujte s nami online prenos komentovaný minútu po minúte.

ONLINE: Maroko - Chorvátsko (MS vo futbale 2022; audiokomentár)

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.11.2022 (07:00)     Sekcia sport

Do MS vo futbale 2022 v stredu vstúpia aj úradujúci vicemajstri sveta z Chorvátska, ktorí to však v zaujímavej F-skupine nebudú mať jednoduché a hneď na úvod ich môže potrápiť nepríjemné Maroko. Sledujte ONLINE prenos s audiokomentárom zo zápasu na ŠPORT.sk!

Maroko - Chorvátsko: ONLINE prenos zo zápasu na MS vo futbale 2022

Zdroj Zdroj: sme.sk     23.11.2022 (08:00)     Sekcia sport

Maroko a Chorvátsko dnes hrajú svoj úvodný zápas v skupine F na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledujte online prenos komentovaný minútu po minúte.

Chorvátsko - Maroko: ONLINE zo zápasu o 3. miesto, MS vo futbale 2022

Zdroj Zdroj: sme.sk     17.12.2022 (10:00)     Sekcia sport

Chorvátsko a Maroko dnes hrajú zápas o 3. miesto na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledujte s nami online prenos komentovaný minútu po minúte.

Maroko na MS vo futbale 2022: Ktorých hráčov sa oplatí sledovať?

Chorvátsko - Belgicko: ONLINE z MS vo futbale 2022

MS vo futbale 2022 v Katare: Maroko po remíze s Chorvátskom ozbíjalo aj Belgicko

ONLINE: Chorvátsko - Belgicko (MS vo futbale 2022; audiokomentár)

MS vo futbale 2022: Program dňa - sobota 10. decembra - predčasné finále

MS vo futbale 2022 v Katare: Maroko vyhralo F-skupinu, do osemfinále ide aj Chorvátsko a Belgicko končí

Belgicko - Kanada: ONLINE prenos zo zápasu na MS vo futbale 2022

Maroko dosiahlo historický úspech. Španieli totálne zlyhali v rozstrele

Maroko nezahodilo postupové karty, čierny Peter zostal favoritovi

MS vo futbale 2022: Víťazná bodka! Chorvátsko žije svoj bronzový sen, Maroko bez medaily

Belgicko na MS vo futbale 2022: Ktorých hráčov sa oplatí sledovať?

Kanada - Maroko

Maroko - Chorvátsko

Ronaldo sa lúči s MS. Maroko prekvapivo vyradilo favorizované Portugalsko

Afrika si na medailu musí ešte počkať. Z bronzu na MS v Katare sa tešia Chorváti

Maroko končí svoju senzačnú púť, Messiho Argentínu vyzve vo finále Francúzsko

ONLINE: Belgicko - Maroko (MS vo futbale 2022; audiokomentár)

MS vo futbale 2022: Francúzsko má istotu. Dánsko a Tunisko potrebujú vyhrať

ONLINE: Maroko - Španielsko (osemfinále MS vo futbale 2022; audiokomentár)

Slovensko - Chorvátsko (ME vo futsale)

ONLINE: Slovensko - Chorvátsko (ME vo futsale)

Chorvátsko - Belgicko

Belgicko - Kanada

ONLINE: Slovensko - Belgicko (ME v malom futbale 2022)

ME: Slováci sa tešia na posledný zápas skupiny. Čeřovský: Stále máme dvere otvorené

MS vo futbale 2022: Argentína nesmie s Poľskom prehrať. To však zatiaľ ešte ani neinkasovalo

MS vo futbale 2022 v Katare: Remíza Holanďanov s Ekvádorčanmi odstavila domácich Katarčanov

ONLINE: Poľsko - Argentína (MS vo futbale 2022; audiokomentár)

MS vo futbale 2022: Cristiano Ronaldo sa lúči bez trofeje! Maroko senzačne vyradilo Portugalsko

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ