Renáta Jamrichová: Som pripravená obetovať veľa

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.01.2023 (00:00)     Sekcia sport

Po prvý raz postúpila na juniorskom grandslamovom turnaji do 2. kola, keď na Australian Open vyradila Melisu Ercanovú z Turecka 6:3, 6:2. Trnavská rodáčka, iba 15-ročná Renáta Jamrichová, je veľký prísľub pre náš tenis a aj vďaka semifinálovej účasti na novembrovom profesionálnom turnaji v Bratislave poskočila v ženskom rebríčku WTA na 633. miesto. Vo svetovom juniorskom je 29. a v Melbourne nasadená pätnástka. čítaj celý článok

Renáta Jamrichová na Australian Open získala juniorský deblový grandslamový titul

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     27.01.2023 (13:09)     Sekcia sport

Renáta Jamrichová sa stala siedmou slovenskou juniorskou tenistkou s deblovým titulom na grandslamovom turnaji, pätnásťročná zverenka trénera Jána Matúša s Taliankou ...

Renáta Jamrichová získala bronz na ME do 14 rokov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.07.2021 (18:58)     Sekcia sport

Slovenská tenistka Renáta Jamrichová získala na ME jednotlivcov do 14 rokov v Moste bronzovú medailu vo dvojhre. V semifinále prehrala s najvyššie nasadenou Ruskou Alinou Kornejevovou 4:6, 7:5, 3:6. Informoval o tom portál stz.sk.

Australian Open: Vo štvorhre to vyšlo. Renáta Jamrichová postúpila do semifinále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.01.2023 (07:55)     Sekcia sport

Slovenská tenistka Renáta Jamrichová s Taliankou Federicou Urgesiovou sa prebojovali už do semifinále štvorhry junioriek na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne.

Renáta Jamrichová zvíťazila na juniorskom ITF turnaji v dvojhre aj štvorhre

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.10.2022 (09:16)     Sekcia sport

Talentovaná slovenská tenistka Renáta Jamrichová získala na juniorskom turnaji ITF J2 v španielskom Vigu singlový aj deblový titul. Šiesta nasadená hráčka otočila vývoj finálového zápasu dvojhry a Britku Mingge Xu zdolala 4:6, 6:2, 7:6 (5).

Australian Open: Renáta Jamrichová deklasovala ďalšiu súperku a je už vo štvrťfinále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.01.2023 (08:10)     Sekcia sport

Slovenská tenistka Renáta Jamrichová postúpila už do štvrťfinále dvojhry junioriek na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. Pätnásta nasadená hráčka zdolala v osemfinále Nemku Sonju Zhiyenbayevovú hladko 6:0, 6:2.

Australian Open: Renáta Jamrichová je už len jeden krok od zisku titulu v štvorhre

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.01.2023 (12:25)     Sekcia sport

Slovenská tenistka Renáta Jamrichová s Taliankou Federicou Urgesiovou sa prebojovali do finále štvorhry junioriek na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V semifinále vyradili piaty nasadený japonský tandem Sajaka Išiová, Ena Kojkeová 7:6 (5), 6:4.

Zvládla šesť zápasov za dva dni. Jamrichová raz môže byť výborná tenistka

Zdroj Zdroj: sme.sk     29.07.2022 (23:35)     Sekcia sport

Kto je dvojnásobná víťazka EYOF v Banskej Bystrici Renáta Jamrichová?

Talentovaná Renáta Jamrichová v trnavskom štvrťfinále neuspela

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.10.2022 (14:44)     Sekcia sport

Talentovaná pätnásťročná slovenská tenistka Renáta Jamrichová neuspela vo štvrťfinále dvojhry na turnaji EMPIRE Women’s Indoor v Trnave. Najvyššie nasadenej Číňanke Sin-jü Wang podľahla 4:6, 3:6. Napriek piatkovej prehre bolo podujatie s dotáciou 60.000 USD pre ňu mimoriadne úspešné.

J&T Banka Slovak Open: Talentovaná Renáta Jamrichová prešla cez prvú prekážku

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.11.2022 (18:00)     Sekcia sport

Talentovaná slovenská tenistka Renáta Jamrichová postúpila do 2: kola dvojhry na ITF turnaji J&T Banka Slovak Open v bratislavskom NTC. V úvodnom kole zdolala Češku Dominiku Šalkovú 7:5, 6:1.

Pätnásťročná Jamrichová vyhrala svoj najcennejší turnaj. Na turnaji bola suverénna

Zdroj Zdroj: sme.sk     15.10.2022 (17:17)     Sekcia sport

Renáta Jamrichová je momentálne v juniorskom rebríčku ITF na 75. mieste.

Australian Open: Fantastický úspech. Renáta Jamrichová získala titul v štvorhre

EYOF 2022: Renáta Jamrichová zabojuje vo finále dvojhry o zlatú medailu

Australian Open: Suverénne víťazstvo. Renáta Jamrichová sa prebojovala do osemfinále junioriek

EYOF 2022: Slovensko má zlato! Jamrichová vyhrala finále dievčenského pavúka

LIVE STREAM: Renáta Jamrichová - Philippa Farberová vo finále EYOF 2022 (tenis)

EYOF: Slovensko má na konte štvrté zlato, tenistka Jamrichová si hravo poradila s Nemkou Färberovou

J&T Banka Slovak Open: Nové časy v slovenskom tenise. 15-ročná Jamrichová vyradila Schmiedlovú

Slovenská tenistka Renáta Jamrichová s Taliankou Federicou Urgesiovou zvíťazili vo štvorhre junioriek na Australian Open.

EYOF 2022: Jamrichová po dvoch kanároch suverénne vo štvrťfinále

EYOF: Tenistka Jamrichová získala dve zlaté medaily, plavec Košťál pridal druhý bronz (foto)

J&T Banka Slovak Open: Veľká slovenská nádej Jamrichová je vo štvrťfinále. Šramková sklamala

EYOF 2022: Veľký deň tenistky Jamrichovej pokračuje, slovensku vybojovala zlato aj v mixe

Renáta Jamrichová: Dievčatá ma prijali výborne

J&T Banka Slovak Open: Krutý koniec pre Jamrichovú. Talentovaná tenistka skrečovala semifinále

ME: Slovenský tím dievčat do 12 rokov získal striebro

Veľká nádej slovenského tenisu je v Trnave vo štvrťfinále. Vyradila Šramkovú

Obrovské posuny v juniorskom rebríčku ITF, Slováci sa dostali do najlepšej desiatky

Renáta Jamrichová môže prekonať Dominiku Cibulkovú. Nominácii nemohla uveriť

Renáta Jamrichová: Správe o nominácii bolo ťažké uveriť

Australian Open: Koniec spanilej jazdy. Jamrichovú vo štvrťfinále zastavila ruská tenistka

Matej Lipták nominoval na finálový turnaj Pohára Billie Jean Kingovej aj 15-ročnú hráčku

Prehrala set, no nevzdala sa. Jamrichová na EYOF zabojuje o medailu

Prekvapenie v NTC. Pätnásťročná Jamrichová vyradila slovenskú jednotku

Jamrichová najväčšiu radosť cítila na kurte: Išlo o prestíž, nie o body

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ