Inteligentní spotrebitelia, ale hlúpi voliči

Zdroj Zdroj: topky.sk     03.09.2019 (12:00)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Čo vedia obyčajní ľudia o ekonómii? Vedia niečo veľmi dôležité. Kam sa akciový trh uberá. A o politike? Čo sa dozvedia z masmédií. čítaj celý článok

Etarget REKLAMA
 
Ďalšie články
 

Ste naozaj inteligentní? Odpovedzte na týchto 10 otázok a dozviete sa to

Zdroj Zdroj: topky.sk     16.04.2019 (13:00)     Sekcia zaujimavosti

LONDÝN - Mnohí z nás sa považujú za inteligentnejších než ľudia naokolo. Problémom však je, že rovnako uvažujú aj tí ostatní. Awdhesh Singh je autorom kníh o duchovnej inteligencii a vodcovstve. Na otázku, ako zistíme, či sme naozaj inteligentní, odpovedal desiatimi otázkami.

 

VIDEO Kde sa dvaja bijú, tretí sa nestačí čudovať...

Zdroj Zdroj: topky.sk     27.01.2020 (18:00)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Je pozoruhodné, ako si dokážeme znepríjemňovať život navzájom. Úplne to platí o tých vodičoch, ktorí sa snažia „vyučovať“ ostatných a robiť im naschvál všetky možné zlé veci, aké vám prídu na um. Len preto, aby dokázali, akí sú „úžasní, neskutoční, fantastickí“ – a hlúpi.

 

Čo robia bohatí inak: Bez finančnej gramotnosti o svoje peniaze ľahko prídete

Zdroj Zdroj: topky.sk     11.03.2019 (09:03)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Niektorí ľudia sú presvedčení, že sú nadpriemerom v inteligencii. Sociológovia to nazývajú "iluzórnou nadradenosťou". Existuje však jedna oblasť, kde aj objektívne inteligentní, bohatí a kariérne úspešní profesionáli pripúšťajú, že jej nerozumejú. Ide o peniaze a investovanie.

 

Prečo ľudia sú tak hlúpi, pýta sa Opak v novinke inšpirovanej politikou

Zdroj Zdroj: topky.sk     28.02.2020 (12:18)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Začiatkom novembra 2019 vydal slovenský raper Milan "Opak" Janáči EP nahrávku s názvom RARE. Kolekcia šiestich nekompromisných trackov bez servítky vyšla netradične na magnetofónovej kazete v limitovanej edícii 100 kusov a nájdete na nej všetko od špinavého oldschool rapu až po protifašistické texty.

 

Ste dostatočne inteligentní? Spravte si TEST, ktorý dával Thomas Edison uchádzačom o prácu!

Zdroj Zdroj: topky.sk     20.02.2019 (13:00)     Sekcia zaujimavosti

NEW YORK - Ak ste si mysleli, že pohovorová otázka od Elona Muska je tá najťažšia na svete, mýlili ste sa. Keď nebol vedec Thomas Alva Edison práve zaneprázdnený vynájdením žiarovky či fonografu, s najväčšou pravdepodobnosťou navrhol tento triviálny test. Obsahuje 146 otázok, zo 718 testujúcich dosiahlo uspokojujúce výsledky len 32 jedincov. Skúste to aj vy!

 

Má 37 rokov, nikdy nemal frajerku ani sex: FOTO Jeho pýcha sa stala terčom obdivu aj kritiky

Zdroj Zdroj: topky.sk     29.06.2019 (19:30)     Sekcia zaujimavosti

LINCOLNSHIRE - Angličan Carl Draper má 37 rokov, nikdy nemal frajerku ani sex. Jeho najväčšou pýchou sú vlasy, ktoré si nestrihá už 16 rokov. Vďaka nim sa stal terčom obdivu i kritiky. Čo si o tom myslí? "Ľudia sú buď žiarliví, alebo hlúpi."

 

Peaky Blinders existovali aj v skutočnosti: Pozri sa, čo všetko napáchali títo legendárni gangstri z Birminghamu

Zdroj Zdroj: topky.sk     07.04.2020 (12:14)     Sekcia zaujimavosti

BIRMINGHAM - Drsní, no najmä inteligentní gangstri Peaky Blinders si kradnú naše srdcia od roku 2013, kedy sme mali možnosť zoznámiť sa s nimi vo fiktívnom seriáli od BBC. Avšak, skutočná história dnes presláveného gangu sa odkláňa od dejovej linky. Žiadny nedostupný modrooký lámač sŕdc Tommy Shelby, ale drsný a chladný mužský svet plný násilia, bitiek a vrážd. My sme ti priniesli porovnanie najzaujímavejších faktov reality a seriálu.

 

Za hriechy potravinárskeho priemyslu pyká telo: Ďalší účinok „éčiek“, zotročujú aj mozog?!

Zdroj Zdroj: topky.sk     30.01.2019 (08:42)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Na emulgátory v potravinách sa spotrebitelia už roky pozerajú cez prsty. Či chceme alebo nechceme, sú prítomné vo väčšine produktov. Hoci nie všetky konzervanty či farbivá sú pre telo škodlivé, niektoré z nich dôkazy usvedčujú z ničivého pôsobenia na organizmus.

 

Záujem o smartfóny Huawei klesá, pre Samsung a Xiaomi je to dobrá správa

Zdroj Zdroj: topky.sk     02.06.2019 (18:40)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Komplikácie giganta Huawei sa dostali až do bodu, kedy spotrebitelia začínajú strácať záujem o jeho mobilné telefóny. Tvrdé opatrenia zo strany Spojených štátov amerických ho tak môžu postupom času pripraviť o značnú časť zárobkov z predaja.

 

Odvrátený efekt opaľovacích krémov: Zradná tvár zložiek, ktoré kožu chránia pred spálením

Zdroj Zdroj: topky.sk     01.07.2019 (08:00)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Odborníci odporúčajú použiť opaľovací krém vždy, keď je pokožka vystavená intenzívnemu slnečnému žiareniu. Opaľovanie bez ochranného krému s vyšším UV faktorom by dnes malo byť tabu. Spotrebitelia by však mali vedieť aj to, že niektoré zložky opaľovacích krémov nemusia byť celkom bezpečné.

 
Počasie Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy