Carnival Youth odohrajú slovenské koncerty s objavmi Blanch a White Place

Zdroj Zdroj: topky.sk     11.09.2019 (18:03)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Najúspešnejšia súčasná kapela z Pobaltia Carnival Youth sa už onedlho vráti na Slovensko. Mladí progresívni hudobníci z Rigy, ktorí pred pár rokmi získali prestížnu cenu European Border Breakers Award, sa už pripravujú na septembrové koncerty v Košiciach a Bratislave. V každom meste vystúpi s Carnival Youth aj miestny hosť. čítaj celý článok

Etarget REKLAMA
 
Ďalšie články
 

Plávajúce mesto pôžitkov a zábavy: Najnovšia výletná loď prekonala všetky očakávania

Zdroj Zdroj: topky.sk     01.02.2019 (12:13)     Sekcia zaujimavosti

Dovolenka na lodi má špecifickú príchuť. Navštívite počas nej viaceré miesta, no zážitkom sú aj presuny medzi nimi. Lodné spoločnosti sa predbiehajú v tom, kto ponúkne klientom vzrušujúcejší program a služby. Tak sa zdá, že momentálne vedie Carnival Cruise Line; ich novú loď Mardi Gras totiž len tak niečo neprekoná.

 

Mitski vo Viedni: Koncert spoza stola

Zdroj Zdroj: topky.sk     17.08.2019 (09:30)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Na september ohlásila Mitski posledné koncerty na dobu neurčitú. Jeden termín nakoniec ešte kvôli obrovskému záujmu o posledný koncert v New Yorku musela pridať, no naďalej je pevne odhodlaná dať si od koncertovania pauzu. Potrebuje vraj vystúpiť z hudobníckeho kolotoča a viesť chvíľu normálny život.

 

Open air stage na festivale Punkáči deťom ponúkne akustické koncerty aj párty

Zdroj Zdroj: topky.sk     12.08.2019 (23:00)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Väčší areál, veľké kapely, viac návštevníkov. A to nie sú jediné lákadlá 9. ročníka benefičného festivalu Punkáči deťom. Okrem kapiel ako The Locos, The Rumjacks, Total Chaos či Lion´s Law ponúkne program na trenčianskom letisku v dátume 29. až 31. august rôzne sprievodné akcie a organizačné vylepšenia.

 

Festival Žilina žije spúšťa predpredaj. Vystúpia Para, Billy Barman aj...

Zdroj Zdroj: topky.sk     04.07.2019 (20:01)     Sekcia zaujimavosti

ŽILINA - Štvrtý ročník multižánrového klubového festivalu Žilina žije oznámil mená svojich headlinerov. Návštevníci sa môžu tešiť na koncerty skupín Para, Billy Barman, Ultrazvuk, ČAD, Nvmeri, From Our Hands a ďalších kvalitných domácich kapiel.

 

VIDEO: Prvé koncerty Cascabel boli ako mesto duchov, teraz ukazujú presný opak

Zdroj Zdroj: topky.sk     24.03.2019 (14:45)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Fanúšikovia skupín ako Mumford & Sons, Flogging Molly, Chucka Ragan, ale aj punkových NOFX, zbystrite pozornosť. Energická akustická folk-punková kapela z Banskej Bystrice Cascabel prednedávnom vydala svoj prvý profesionálne natočený videoklip, ktorý dokonale podčiarkuje živelnú atmosféru jej hudby.

 

19. ročník Žákovic Open ponúkol stálice domácej scény aj osviežujúce novinky

Zdroj Zdroj: topky.sk     05.08.2019 (18:29)     Sekcia zaujimavosti

TRENČIANSKE BOHUSLAVICE - Trenčianske Bohuslavice zažili 19. ročník obľúbeného festivalu Žákovic Open. Návštevníci si vychutnali rodinnú atmosféru a koncerty šestnástich slovenských skupín a interpretov. Nechýbali ani novinky v podobe stand up-u Silné reči a detského programu Paci Pac.

 

Aneta Langerová sa vracia na Slovensko s úspešným programom Na Radosti

Zdroj Zdroj: topky.sk     15.03.2019 (12:20)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Od vydania albumu Na Radosti Anety Langerovej ubehli už 4 roky, no jej koncerty s rovnomenným programom sú stále žiadané a vypredáva sály. Už túto jar poteší fanúšikov aj na Slovensku, keď sa 9. apríla predstaví v Pezinku, 11. apríla vo Zvolene a 12. apríla v Čadci. Na všetkých troch koncertoch bude Anetu Langerovú sprevádzať kapela a sláčikové trio.

 

V Bratislave vystúpi jogínka a speváčka s anjelským hlasom Ajeet Kaur

Zdroj Zdroj: topky.sk     25.01.2019 (11:09)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Na Slovensko mieri speváčka Ajeet Kaur, ktorá berie hudbu ako jednu z foriem liečenia. Ajeet nie je len speváčkou, ale aj jogínkou a učiteľkou. Cestuje po svete a vystupuje so svojou kapelou, ale aj s inými umelcami, napríklad Snatam Kaur. Jej nahrávky, koncerty a workshopy sú plné jej vlastnej viery a túžby zdieľať liečivé vibrácie s každým fanúšikom.

 

Nu Sound Of Visegrad: Banská Štiavnica privíta to najlepšie z Vyšehradskej štvorky

Zdroj Zdroj: topky.sk     26.02.2019 (13:45)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Tie najzaujímavejšie hudobné projekty zo Slovenska, Maďarska, Poľska a Česka sa stretnú v projekte Nu Sound Of Visegrad. Putovná koncertná séria prichádza do Banskej Štiavnice, aby sa prezentovala v rámci aktivít Banská Štiavnica - Mesto Kultúry 2019. Od apríla až do októbra sa uskutočnia štyri koncerty - štyri tematické večery s mnohými prekvapeniami.

 

Nová Cvernovka opäť otvorí svoje ateliéry. Na nádvorí zahrajú Trolejboys či PPE

Zdroj Zdroj: topky.sk     27.04.2019 (20:00)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Mestský festival - 1.MÁJ - Deň otvorených ateliérov 2019 privíta návštevníkov už po 9 raz. Predstaví tvorbu stálych, ale aj nových členov komunity sídliacich v kreatívnom a kultúrnom centre Nová Cvernovka na Račianskej 78. Svoje skúšobne otvoria aj viacerí hudobníci a tešiť sa možno na koncerty 100 múch, Mojše Band, Trolejboys, Puding Pani Elvisovej či DJ set Tona S.

 
Počasie Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza23:10 Slečna nebezpečná

 

Jednotka00:50 Boj o Moskvu 3/4

 

Dvojka00:50 Správy RTVS "N"

 

JOJ23:55 Oko v oblakoch

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy