Účasť na protestoch v Moskve sa im vypomstila: Za útok na verejného činiteľa do väzenia

Zdroj Zdroj: topky.sk     09.10.2019 (15:45)     Sekcia zaujimavosti

MOSKVA - Na súdoch v Moskve sa v stredu konali odvolacie konania v kauzách dvoch mužov odsúdených v súvislosti s pochodmi a zhromaždeniami, ktoré sa počas leta konali v Moskve na protest proti nezaregistrovaniu nezávislých kandidátov do komunálnych volieb. čítaj celý článok

Etarget REKLAMA
 
Ďalšie články
 

Bravčová masť vo vašej kuchyni: Je výborná v držkovej polievke, ale aj v štrúdli

Zdroj Zdroj: topky.sk     04.06.2019 (09:45)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Naši predkovia bravčovú masť používali bez zábran. V súčasnosti sme zvyknutí na iný typ životného štýlu a rovnaká strava by sa nám asi vypomstila. To však neznamená, že občas si nemôžeme vychutnať jedlo s nádychom tradície. Ak sa už z vašej rodinnej kuchárky vytratili recepty s bravčovou masťou, skúste sa inšpirovať našimi tipmi a poštekliť vaše chuťové poháriky starou dobrou klasikou.

 

Bývalá manželka ohovorila ženu svojho "ex": Poslali by ste ju za tieto SLOVÁ do väzenia?

Zdroj Zdroj: topky.sk     11.04.2019 (16:30)     Sekcia zaujimavosti

DUBAJ - Päťdesiatpäťročnej Britke Laleh Shahraveshovej hrozia v Spojených arabských emirátoch dva roky väzenia za ohováranie druhej manželky svojho bývalého muža na Facebooku. Informovali o tom britské médiá, podľa ktorých ministerstvo zahraničia svoju občianku podporuje.

 

VIDEO Hrôzostrašný útok pumy: Chlapcovi (8) sa podarilo prežiť nemožné, takto to dokázal

Zdroj Zdroj: topky.sk     09.09.2019 (13:30)     Sekcia zaujimavosti

BAILEY - Osemročný Pike Carlson bol na dvore rodinného domu minulý mesiac napadnutý pumou. Šelma ho síce zranila, on sa však napriek všetkému dokázal ubrániť a surový útok odrazil. Dokaličený chlapec musel podstúpiť už niekoľko operácií a čakajú ho ďalšie.

 

Ekonomika kabelky: Neverte rozprávkam o tom, odkiaľ pochádzajú peniaze

Zdroj Zdroj: topky.sk     05.07.2019 (09:21)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Ako by mali vyzerať peniaze? Limity neexistujú, môže to byť kov, papier alebo elektronické údaje. Podobne neexistuje žiadna „prirodzená“ úroveň verejných výdavkov. Veľkosť a dosah verejného sektora je otázkou politickej voľby.

 

Cestujúci zhrozene pozerali na pár v MHD: Orál pred očami detí za bieleho dňa a dohra na súde

Zdroj Zdroj: topky.sk     29.04.2019 (19:30)     Sekcia zaujimavosti

BERLÍN - Pokutu 7500 eur uložil nemecký súd dvojici, ktorá pred rokom predviedla vo vagóne berlínskej mestskej dopravy orálny sex. Muža a ženu odsúdili za vyvolanie verejného pohoršenia, informovala agentúra DPA. Sex si totiž dopriali v pravé poludnie pred očami mnohých spolucestujúcich.

 

Ekonóm vysvetľuje, prečo je toľko hudobných festivalov

Zdroj Zdroj: topky.sk     08.07.2019 (08:35)     Sekcia zaujimavosti

BRATISLAVA - Keď leto, tak festivaly. Účasť na nich ale vyjde pekne draho a nemusí to byť hneď Glastonbury. K vstupenke treba pripočítať náklady na jedlo, nápoje a dopravu. Pre mnoho hudobných fanúšikov zhltne niekoľko dní na festivale veľkú časť ich mesačného príjmu.

 

Súd potrestal autora kanadského žartu: Za toto VIDEO by ste mu najradšej dali facku

Zdroj Zdroj: topky.sk     07.06.2019 (10:30)     Sekcia zaujimavosti

MADRID - Španielsky súd za nahrávku na internete uložil jej autorovi podmienečný trest väzenia, pokutu na päť rokov zákaz používania Youtube. To všetko kvôli videu, v ktorom sa obeťou nemiestneho pokusu o vtip stal bezdomovec.

 

Bill Gates: Poznám lepšiu návratnosť investícií než je akciový trh

Zdroj Zdroj: topky.sk     21.01.2019 (08:30)     Sekcia zaujimavosti

NEW YORK - Bill Gates so svojou ženou Melindou sa angažujú na poli verejného zdravia. Financujú lacné vakcíny, siete na lôžka proti malárii, či zdravotnú starostlivosť pre matky a deti po celom svete. Tvrdia, že každý jeden dolár, ktorý dali do globálnych zdravotných fondov za posledných 18 rokov, zaznamenal návratnosť 20 dolárov. To je pôsobivé v porovnaní s výnosom 1,19 USD, ktorý dosiahol index S&P 500 za rovnaké obdobie.

 

Bill Gates: Poznám lepšiu návratnosť investícií, než je akciový trh

Zdroj Zdroj: topky.sk     21.01.2019 (08:30)     Sekcia zaujimavosti

NEW YORK - Bill Gates so svojou ženou Melindou sa angažujú na poli verejného zdravia. Financujú lacné vakcíny, siete na lôžka proti malárii, či zdravotnú starostlivosť pre matky a deti po celom svete. Tvrdia, že každý jeden dolár, ktorý dali do globálnych zdravotných fondov za posledných 18 rokov, zaznamenal návratnosť 20 dolárov. To je pôsobivé v porovnaní s výnosom 1,19 USD, ktorý dosiahol index S&P 500 za rovnaké obdobie.

 

FOTO Dedinu terorizuje nebezpečná potvora: Žena venčila psa, keď prišiel nečakaný útok!

Zdroj Zdroj: topky.sk     02.06.2019 (13:30)     Sekcia zaujimavosti

CLARBOROUGH - Nebezpečné zvery terorizujú dedinčanov v anglickom grófstve Notthinghamshire. Údajne ušli z ohrady, v súčasnosti ich hľadá polícia. Podľa slov jedného manželského páru jeden zo psíkov medvedíkovitých zaútočil na ich poníka a kozy. V dedine zavládol chaos.

 
Počasie Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza01:35 FARMA

 

Jednotka01:25 Bola si už na mesiaci?

 

Dvojka

 

JOJ02:00 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy